Psí národ a »Zaříkávač psů« v akci

Oblíbený moderátor a znalec psích duší vás vezme za dalším poznáváním nejlepších přátel člověka. Světově známý Cesar Millan (rodným jménem César Millán Favela) nebo také »Zaříkávač psů« je americký cvičitel psů, narozený v Mexiku.

CityOfAngels_LR_CesarMillansDogNation_02

V mládí pomáhal dědečkovi na farmě, kde si vytvořil velmi blízký vztah ke zvířatům. Když přišel do USA, tak byl dva měsíce dokonce bezdomovcem. Poté si vydělával jako řidič limuzíny, ale u této profese vydržel jen krátce. Díky svým zkušenostem se psy začal být populární a vyhledávaný. Proslavil se vlastním televizním pořadem vysílaným na stanici National Geographic. Vydal několik knih a pravidelně vychází jeho měsíčník Cesar’s Way. Lidé z celého světa se za ním sjíždějí, aby jim pomohl s jejich psím mazlíčkem. Cesar má dvě děti a doma má smečku dvaceti psů. Když v roce 2010 zemřel jeho nejoblíbenější, 16letý pitbulteriér Daddy, tak se Cesar neúspěšně pokusil o sebevraždu. Za svou 25letou kariéru dokázal pomoci stovkám problémových psů. Mohli jste jej také vidět i v menších rolích, např. ve filmu Beethoven nebo v seriálu Sběratelé kostí.

BorderlineK9s_CesarMillansDogNation_05

Poznejte práci psího terapeuta na Prima Zoom:

Od 26. 3. ve 22.10 hodin – Psí národ Cesara Millana

Psí národ (8 dílů, každé úterý po 22 h. a opakování v pátek od 15.55 h.)

Cesar Millan a jeho syn Andre křižují Ameriku. Nabízejí pomoc všem zoufalým milovníkům psů. Mají v rukávu jednoduché triky, znají řešení i těch nejsložitějších psích problémů a navrch můžou přidat příběhy o úžasných psích hrdinech. V každém městě, kde se zastaví, Cesar vystupuje naživo se svým vyhlášeným pořadem. Pomáhá dokonce i majitelům psů s tak vážnými problémy, jako je posttraumatická stresová porucha nebo separační úzkost. Udělá si také čas na návštěvu zajímavých osobností, jako je Carol Skaziaková, která zachraňuje psy a cvičí je pro policejní službu. Zábavný seriál Psí národ Cesara Millana je plný skvělých příběhů z každého amerického města. Vychutnejte si Cesarovo nadšení a odhodlání pomáhat psům i jejich majitelům z celé země.

BorderlineK9s_CesarMillansDogNation_01

Více infa: www.prima-zoom.cz

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353