Ivana Korolová a Michal Novotný se promění v superhrdiny

Při generálním úklidu objeví holky Krejzovy své dopisy, které si jako desetileté psaly pro svá starší já. Otevřít je však směly, až budou dospělé. Z minulosti tak přicházejí přání, která se někdy, i zázrakem, splnila. A na ta, která ne, nastal čas právě teď!

KR 3

Scenáristé pro Ivanu Korolovou připravili přání nejoriginálnější. Malá desetiletá Danka totiž toužila být superhrdinou a Pájovi se to líbilo natolik, že jí ten kostým hrdiny sehnal. Danka je z toho tak nadšená, že se v noci vydá v přestrojení do ulic a chce zachraňovat svět. „Já v dětství měla úplně jiné sny. Jako malá jsem chtěla být paní učitelkou a pak se to překlopilo na herečku,“ vzpomíná Ivana Korolová, která už pár dobrých skutků vykonala. „Nemůžu říct, že by to byly nějaké pravé velké hrdinské činy, ale občas pomůžu třeba nevidomému člověku přes přechod nebo dám bezdomovcům drobné.“ A co je tedy pro herečku hrdinstvím? „Hrdinský čin je pro mne v dnešní době už jen to, že se někdo někoho zastane na ulici. Bohužel nikdy nevíte, jestli u sebe ten agresor nemá třeba kudlu nebo cokoli jiného, hranice se posunuly. V současné době kolikrát pozoruji, že někdo na někoho křičí nebo si dovoluje a lidé jen přihlížejí, protože se bojí do toho zapojit. Je to smutné, ale chápu to,“ prozrazuje Ivana Korolová.

KR 1

V Krejzových si tak, společně s Michalem Novotným, oblékla převlek, nasadila si masku na oči a vydala se do ulic bránit svět. „Od osmi večer jsme s Michalem běhali po Praze v oblečení Supermana. Byla dost zima, a jak je známo, Superman nenosil bundu ani kulicha, takže momentální úkol pro nás byl, abychom se zahřáli a vydrželi natáčet několik hodin venku,“ poodhaluje Ivana tajemství super natáčení. „Dopadlo to tak, že naše kostymérky si poradily a vlepily nám do kostýmu a do bot takové hřejivé polštářky a pod kostým nacpaly dvě vrstvy funkčního prádla.“ Pak už natáčení jelo jako po drátku.

KR 21

Nic tak nebránilo tomu, aby Danka s Pájou při své noční obhlídce zabránili přepadení. „Vím, že jsem se v tom kostýmu cítil nepatřičně, ale na chvíli jsem se tím hrdinou cítil být. Určitě jsem v okolí Podolí, kde jsme to točili, vzbudil hodně pozornosti. Dokonce mi jeden kolega-herec, který tam bydlí, řekl, že mě natočil z okna – a pak mi to ukázal,“ přiznal Michal Novotný, který jako Pája celé přepadení domluvil předem.

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353