Máte doma budoucího prvňáčka? Pomozte mu s přípravou na zápis do školy!

Právě dnes vychází v Nakladatelství Fragment novinka, která je určena všem budoucím prvňáčkům a jejich rodičům. Máte doma budoucího prvňáčka? Víte, co by měl před nástupem do školy umět? Začněte se s ním včas připravovat a usnadněte mu vstup do první třídy! Titul Příprava na zápis do školy – Bude ze mě prvňáček je již v prodeji!


Kniha Příprava na zápis do školy je sestavena z úkolů, her a cvičení, které prověří dovednosti předškoláků především s ohledem na nemalé nároky učitelů a zástupců škol u zápisu. Odpovídající slovní zásoba, orientace, rozeznávání základních barev, geometrických tvarů, znalost dnů v týdnu a počítání do deseti – to jsou jen některé z dovedností, jejichž zvládnutí je již při zápisu u dětí očekáváno.
Titul pomůže budoucím prvňáčkům nejen s přípravou na jejich »velký« den, ale především také s překonáním případného strachu a obav, které děti prožívají před vstupem do školy. Jak uvedla autorka knihy PaedDr. Jitka Pastýříková, první týdny ve škole ve velké míře ovlivní budoucí vztah dítěte ke škole i k učení. Rodiče proto mohou vstup do první třídy usnadnit včasnou a dostatečnou přípravou a zároveň tím díky této pomůcce vypěstovat u svého dítěte pozitivní postoj ke zvládání obtížnějších etap během školní docházky.
Celkem 250 stran hravých aktivit zaměřených na rozvoj zrakového a sluchového vnímání, logického usuzování, početních představ a orientace v prostoru, nácvik soustředěnosti a udržení pozornosti, rozvoj komunikačních dovedností a rozvoj jemné motoriky a grafomotoriky.

Anotace:
Máte doma budoucího prvňáčka? Víte, co vaše dítě potřebuje umět a znát? Pomozte mu s přípravou!
Zábavné úkoly jsou sestaveny na základě aktuálních požadavků u zápisu a v prvním ročníku základní školy. Procvičí dovednosti a schopnosti, které budoucí prvňáček bude potřebovat.
Usnadněte vašemu dítěti vstup do první třídy a ukažte mu, že se rozhodně není čeho bát a učení je zábava.

210 x 290 mm, váz., 256 stran, cena: 249,- Kč

Foto: Nakladatelství Fragment


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353