Kupte si již v noci nový příběh ze série Padesát odstínů šedi

Noční předprodej knihy Grey, nového příběhu ze série Padesát odstínů šedi, proběhne 9. února exkluzivně v Knihy Dobrovský, a to v knihkupectví v Praze na Václavském náměstí 22 a v Brně na ulici Joštova 6.

40540074
Knihkupectví Knihy Dobrovský ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ uspořádá noční předprodej knihy Grey autorky E. L. James. Akce se uskuteční výhradně v těchto knihkupectvích, a to v brněnské prodejně na Joštově a pražské na Václavském náměstí. Akce proběhne v obou pobočkách v úterý 9. února od 21 hodin. Pro návštěvníky jsou připraveny drobné dárky a welcome drink.
Pokračování nejúspěšnější knižní série posledních let, romanticko-erotické trilogie Padesát odstínů, oficiálně vychází 10. února. Čtenářsky nejočekávanější kniha roku ukáže známý příběh očima samotného hlavního hrdiny z předchozích dílů Padesáti odstínů Christiana Greye.
V USA a Anglii vyšel román Grey 18. června 2015, tedy v den, kdy sám hlavní hrdina Grey slaví imaginární narozeniny. Autorka v knize odhalí motivace jeho chování a jednání. Díky jeho myšlenkám, touhám a tajným snům se před čtenáři odvíjí známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony fanoušků po celém světě.

O autorce:
E. L. James je britská spisovatelka, televizní producentka, scenáristka a velká literární senzace posledních let. Aby se z její prvotiny Padesát odstínů šedi stal světový bestseller, nepotřebovala žádnou publicitu. I tak si autorka vydobyla titul historicky nejprodávanější autor na světě. Její erotické sérii 50 odstínů bývá připisováno, že po celém světě zvedla zájem žen o sex.

Grey
E. L. James: Grey
Z anglického originálu Grey
Cena 459 Kč
Vychází: 10. února 2016

Foto: Knihy Dobrovský


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353