Anna Marie Kyšová – Superholky

Jak Naty a Lia, dvě obyčejné holky z páté třídy, jednoho dne sebraly odvahu a rozhodly se, že maskované v kostýmech hrdinů nakopou zadky všem zlounům v okolí. Superholky jsou detektivním příběhem pro čtenářky a čtenáře od devíti let.

Superholky TZ FB

Existuje spousta příběhů o superhrdinech. Většinou žijí v New Yorku a mají úžasné superschopnosti, které získali fascinujícím způsobem – Superman přiletěl z jiné planety, Spidermana kousl radioaktivní pavouk, Kapitán Amerika byl vylepšený tajemnou technologií a Wonder Woman je dokonce dcerou boha a královny Amazonek. Když je váš táta bůh, nebo dostanete radioaktivní mutagenní sérum, tak je vlastně dost snadné být superhrdinou. Jenže jsou superhrdinové, kteří nemají vůbec žádné superschopnosti, ani spoustu peněz jako Batman nebo Ironman, aby si vyrobili skvělé obleky a vybavili se spoustou úžasných technických vychytávek. A právě o takových superhrdinech je náš dobrodružný příběh.

Pardon, vlastně o superhrdinkách. Protože jde o dvě holky. A věřte nám, když se do toho pustí, běhal by z nich mráz po zádech i samotnému Hulkovi.

V Nakladatelství Epocha právě vychází 1. vydání Superholek Anny Marie Kyšové. Kniha je již k dostání na pultech knihkupectví a zároveň vychází jako e-kniha a audiokniha. Čtenáři si ji také mohou pořídit s 25% slevou na e-shopu či facebookových stránkách Nakladatelství Epocha.

E-shop: http://epocha.cz/detailknihy.php?id=918

E-kniha: https://www.palmknihy.cz/beletrie-pro-deti-a-mladez/superholky-180915

Audiokniha: https://audioteka.com/cz/audiobook/superholky

Facebook: https://www.facebook.com/commerce/products/1953671614714333/

Anna Marie Kyšová

Když vyrůstáte v domě, kde jsou čtyři kočky, dva psi a nespočet křečků a váš otec se jmenuje František Kotleta, je jasné, že nemůžete být úplně normální. Už jenom proto, že po stěnách vám místo zpěváků visí obrázky She-Hulk, Wonder Woman a Black Widow a dětství trávíte běháním s mečem po lese. No a tak si jednoho dne sednete a vymyslíte příběh skutečných superhrdinek, co by se klidně mohly prohánět ve vašem městě nebo vesnici.

Informace o knize:

Titul: Superholky

Autor: Anna Marie Kyšová

Ilustrace: Zuzana Čatajová

Grafická úprava: David Michálek

Formát: vázaná, 145 x 205 mm

1. vydání

120 stran

Cena: 199,- Kč

Foto: Nakladatelství Epocha


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353