Abby Jimenez – Jenom kamarádi

Začátek školního roku je tak trochu pro mě depresivní, protože ohlašuje konec léta. A že toto léto bylo super, je jasná věc. Vše vyšlo, jak má. Dcera byla na svém vysněném studijním pobytu angličtiny v zahraničí a my cestovali po česku. Krásné to bylo. Možná i tím se mi nechtělo číst. Ale vůbec. Užívala jsem si přítomnosti, rodiny, šťeňátka a přírody. A teď se těším na knihy, které tu na mě čekají.

Na rozjezd jsem si dala román pro ženy a překvapil. Jak se obálkou tváří nenápadně, tak je skvělý. Má sympatické hrdiny, skvělou lehkou čtivost, osobitý přístup a momenty překvapení. Je milý, veselý i smutný. Je o uvědomění si vlastní hodnoty nejen pro sebe, ale i pro okolí. Je o lásce, která má stále priority, i když se mění vzhled. Moc se mi líbí postoj muže, kdy se mu žena nechtěla líbit, oblíkala se špatně atd a on přesto viděl krásku. To je tak hezké.

Příběh je vyprávěn dvěmi hlavními postavami. Kristen a Joshem. Josh se přestěhoval za svým nejlepším kamarádem Brandonem. Brandon se bude ženit a bere si nejlepší kamarádku Kirsten – Sloan. Josh a Kristen jim mají jít za svědky a pomáhat se zařizováním svatby. Kirsten má přítele Tylera. Tyler je voják z povolání a je na misi. Neviděli se osm měsíců. Josh je hasič a je to sexy muž, který má šest sester, takže chápe ženské nálady a Kirsten se mu líbí. Kirsten má před důležitou gynekologickou operací, která ovlivní její plodnost. Josh chce mít velkou rodinu a vůbec se tím netají. Kirsten ví, že není pro něj ta pravá. Dělá vše pro to, aby se mu zprotivila. Ale zdá se, že Josh ji zná velmi dobře. Takže vidíte, kde romance míří. Nenechte se zmást, nic není jak vypadá a o překvapení není nouze.

Čtení jsem si užívala a opět jsem četla do noci, i když si vždy říkám, že už ne. Že za ty migrény mi to nestojí. Ale já, když mám čtivý román, tak ho nedám z ruky.

Tento se mi snad k ruce přilepil a stálo to za to. Líbil se mi moc a vřele doporučuji.

 

Hodnocení: 90%

 

Foto: Nakladatelství Mysterypress

 

https://www.mysterypress.cz/jenom-kamaradi/


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353