Zdena Studenková se poprvé v Ordinaci představí již dnes! A bude to drama!

Druhý díl nové sezony Ordinace v růžové zahradě 2 uvidí diváci na Voyo již dnes, ve čtvrtek 26. ledna. A budou se dít velké věci! Kromě dalších příběhů starých známých hrdinů totiž poprvé kartami v Kamenici zamíchá slavná slovenská herečka Zdena Studenková.

Alena Mázlová zjistí, že Čestmír (Petr Rychlý), k němuž se vrátila z náručí milence Ondry (Jiří Böhm), nechodí na terapie, i když jí to slíbil. Přesto se mu v jeho posttraumatickém syndromu snaží být oporou, ale stojí ji to víc sil, než si dokázala představit.

Darina (Mahulena Bočanová) se musí kvůli havárii vody přestěhovat ke svému milému Bobovi (Martin Zounar). To bude koukat, co všechno na ni v jeho bytě čeká! Hned druhý den se Bobo k vlastnímu překvapení a zděšení ostatních skutečně stává primářem chirurgie. V nemocnici okamžitě zavládne obrovský chaos.

Prostořekou zdravotní sestru Johanku (Sabina Rojková) čeká první pracovní den. Zjišťuje, že řidič, proti kterému v domnění, že ji chce sexuálně napadnout, i když on to v úmyslu vůbec neměl, je její nový nadřízený, chirurg Patrik (Patrik Děrgel). Pěkný trapas! Tihle dva se v lásce asi mít nebudou. On ji pracovně peskuje, ona mu odmlouvá.

A nyní to nejdůležitější. Záchranářka Zita (Jana Holcová) srdečně vítá nového souseda, s nímž se potká u dveří bytu vedoucích do bytu sexuálního násilníka Michala Rennera. Toho spolu s Radkou (Anna Julie Slováčková) v sebeobraně shodily ze střechy a on zemřel. V úlevném domnění, že se jedná o nového nájemníka, Zita netuší, že sympatický Braňo (Vladislav Plevčík) je Rennerův nevlastní bratr a uvnitř bytu na něj čeká jeho matka Lívia. Do Kamenici přijeli ze Slovenska s úmyslem vyřídit jen to nejnutnější, ovšem na poslední chvíli se rozhodnou zůstat a zcela po svém se vyrovnat se smrtí jejich syna a bratra. Ať to stojí, co to stojí.

Lívii hraje Zdena Studenková, slovenská hvězda první kategorie dobře známá a populární i v Česku. Tomu, kdo nemá dobrou paměť na jména, stačí připomenout jedno – nestárnoucí komedii S tebou mě baví svět, v níž si zahrála zpěvačku Gábinu a její tanec na Sladké mámení se okamžitě stal legendárním. Kromě toho se proslavila nespočtem dalších filmových a televizních rolí (např. filmy Panna a netvor, Anděl s ďáblem v těle, seriály První republika, Terapie).

„Do Kamenice přijíždím jako Lívia. Je to žena silná a sebevědomá, přesto v současné chvíli s ohledem na to, co se jí přihodilo, zlomená. Doprovází ji její mladší syn – lékař, který je poslední osobou, jež jí v životě zůstala. Vzhledem k prožitému traumatu je Lívia psychicky nestabilní, vznětlivá a neustále podrážděná. Herecky se tedy jedná o vděčnou postavu,“ představuje Zdena Studenková svou postavu. A v osobním tónu dodává: „I když jsem povahově úplně jiná než ona a na večeři bych s ní asi nešla, snažím se pro ni najít aspoň trochu pochopení a soucítit s ní, ačkoli ve většině scén to úplně možné není.“

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každý čtvrtek.

 

Foto: TV Nova

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353