Utajované záběry z Gymplu: Koukejte, z Miss World Kuchařové je herečka!

Modelka Táňa Kuchařová má za sebou svou velkou životní premiéru v podobě hereckého počinu! V seriálu Gympl s (r)učením omezeným dostala roli vypočítavé mrchy Kristýny, která je zdatnou manipulátorkou především s muži.


Hraje si na chudinku, která potřebuje zachránit, ale ve skutečnosti má vše plně pod kontrolou. S touto charakterově náročnou roli si ale poradila skvěle. „Zpočátku byly znát rozpaky, ale postupně se Táňa se svou rolí opravdu sžila,“ prozradil zdroj ze štábu.


Sama Táňa si prý na přípravě dala velmi záležet. „Největší problém před kamerou pro mě je nezačít se smát,“ přiznala Miss World a dodala, že herectví má mnoho společného i s její královskou disciplínou – modelingem. „Moc mě to baví. I v mojí profesi je potřeba čas od času něco zahrát. V obou směrech musíte umět zahrát emoce, takže mi to není cizí.“ Další díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným uvidí diváci TV Nova už dnes ve středu 28. srpna od 20.20 hodin.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353