Show Aleše Cibulky Sejdeme se na Cibulce slaví 100

Oblíbená talkshow moderátora Aleše Cibulky slaví, a známé osobnosti českého showbyznysu jí přišly pogratulovat. Na pódiu i v hledišti se tak v rámci pořadu Sejdeme se na Cibulce 100 objeví nejen řada hostů, ale hlavně se budou plnit přání…

Cibulka50-366x550
Pořad Sejdeme se na Cibulce patří ke stálicím programového schématu televizní stanice TV Barrandov. O jeho popularitě mluví i fakt, že 17. listopadu ve 20.20 hodin oslaví už své sté pokračování. Během předešlých dílů se u Aleše Cibulky vystřídalo celkem 439 hostů, a to např. Lucie Bílá, Jiřina Bohdalová, Jiří Krampol, Václav Neckář, Jana Švandová, Hana Zagorová, nebo již zesnulá Ája Vrzáňová a Jiří Krytinář. Pořad má i jednu raritu z pohledu českých talkshow, herečka Iva Hüttnerová přijala Alešovo pozvání celkem šestkrát, čímž se tak stala nejčastějším hostem pořadu vůbec.
Přitom na samotném začátku režisér pořadu, Jakub Wehrenberg, ani ve skrytu duše nedoufal, že by se dočkal takové obliby. „Musím se přiznat, že by mě nenapadlo, že dojdeme až ke stovce. Ale na druhou stranu samotnému formátu jsem strašlivě věřil, protože se mi moc líbí, jak Aleš Cibulka přistupuje ke své práci,“ řekl režisér pořadu Sejdeme se na Cibulce, Jakub Wehrenberg.

image003
Program jubilejního dílu bude opravdu výjimečný, a to nejen svou téměř trojnásobnou délkou oproti klasickému Sejdeme se na Cibulce, ale především se zde vystřídá osm skupin hostů, které samotný moderátor vyzpovídá. To vše je doplněno o velká hudební čísla s orchestrem a tancem.
„Sejdeme se na Cibulce 100 nese podtitul Večer splněných přání, což je velmi výmluvné, protože my skutečně budeme plnit přání. A z jednoho mám obzvláště radost, a to, že se nám podařilo dostat Ladislava Freje před oltář. Jak to dopadlo, tak na to si už diváci budou muset počkat,“ prozradil moderátor pořadu Sejdeme se na Cibulce, Aleš Cibulka.
Jubilejní 100. díl přijdou oslavit například Heidi Janků, Ivana Anderlová, Ivanka Devátá, Ladislav Frej, Aleš Háma, Petr Jablonský, Uršula Kluková, Richard Nedvěd, Jaroslava Obermaierová, Eva Pilarová, Jan Přeučil, Zdeněk Srstka, Ivo Šmoldas, Jana Šulcová, Václav Vorlíček, Josef Zíma a řada dalších.
„Pořad Sejdeme se na Cibulce je dokladem výborné práce, kterou už několik let odvádí Aleš Cibulka s režisérem Jakubem Wehrenbergem. Jubilejní 100. díl je jakousi pomyslnou třešničkou na dortu celému jejich snažení, který necháme ochutnat naše diváky. A především Alešovi přejeme, aby měl stále tolik skvělých hostů a výborných nápadů, které jeho obecenstvo skutečně baví,“ uzavírá generální ředitelka Skupiny Barrandov Marcela Hrdá.

Foto: TV Barrandov

1920x1080px_osudy_hvezd