Roth se zapomněl na křtu s Bartošovou!

V hudebním klubu Óčko, pokřtili zpěvák Pavel Roth, moderátor Petr Šiška a senátor Milan Pešák nové album italského zpěváka Andrea Andreie. Italská pěvecká hvězda už natočila několik česko-italských duetů s Pavlem Rothem, které vyšly na Rothově albu Hořký otčenáš i na Andreiovu albu. Toto album vychází zároveň v Itálii i u nás a tato spolupráce ním pokračuje. Na křtu nechyběla ani zpěvačka Iveta Bartošová, se kterou se pořádně zapovídal právě Pavel Roth a na čas tak zapomněl na všechnu slávu okolo a jen si špital s Ivetou. „Dlouho jsme se neviděli a Iveta je pořád milá holka,“ řekl nám se smíchem Pavel Roth.


Roth se křtu zúčastnil nejen jako kmotr, ale na albu se podílel i jako autor a interpret. Nejedná se přitom o první spolupráci s italským zpěvákem, který v současné době žije v České republice. Ačkoliv akci konkurovala jiná významná oslava, narozeniny herečky Jiřiny Bohdalové, sešlo se dostatek hostů z českého šoubyznysu včetně zpěvačky Ivety Bartošové i z italské komunity žijící v Praze.


Za doprovodu živé kapely postupně vystoupili kromě Andrea Andreie i jeho přátelé, čeští a italští zpěváci. Velký úspěch měla nejnovější skladba Pavla Rotha Jsme přátelé – We are all friends, která premiérově zazněla v závěru večera. Tuto píseň koncipovanou pro šest hlasů a otextovanou ve třech jazycích zazpívali Genny Ciatti a Andrea Andrei – italsky, Iva Hajnová a Pavel Roth – česky, Anita Havlickova a Petar Veljkovic – anglicky. Písničku můžete už teď slyšet na na YouTube, kde už si našla své fanoušky, ale ofiálně vyjde až příští rok na Rothově osmém albu.


V těchto dnech vydal Pavel Roth nové CD Best of s 23 písničkami mapujícími celou jeho pěveckou kariéru, které se hned po svém vydání se stalo aktuálně nejprodávanějším albem vydavatelství B.M.S. A jako správný kmotr popřál Pavel Roth stejný úspěch i novému albu Andrea Andreie.

Foto: F. Jirásek