Rockerka Tanja za volantem kamiónu! Podívejte se na nový klip sexy dračice

Nestárnoucí sexy rocková dračice Tanja přichází s novinkou Křížová cesta. Skladbu doprovází klip z dílny talentovaného video tvůrce Vladimíra Jaškeho. Tanja si během natáčení poprvé v životě vyzkoušela, jaké to je sedět za volantem velkého kamionu.

Bylo to tuším Volvo. Kamion byl fakt obrovský. Za volantem takového obra si člověk uvědomí, jak se kamioňáci cítí na silnicích a že řídit takový kolos není žádná legrace. My jsme natáčeli v areálu Dopravy Pieran a tam těch kamionů stály desítky. Byla to pro mě fakt zajímavá zkušenost,“ popisuje natáčení zpěvačka.

Režisér Vladimír Jaške si mnohdy vybíral ostravské lokality, kde se muselo často improvizovat. Například scény ze záchodků se natáčely za běžného provozu. Stejně tak i záběry z baru. „Nezapomenu na závěrečnou scénu, ve které vylézám po takové haldě. Byl tam děsný zápach. Tehdy jsem režisérovi řekla, ať si to nejdřív zkusí vylézt sám. Pokud se mu to podaří, můžeme to zkusit natočit,“ dodává s úsměvem Tanja. Hudbu a text k písni složil lídr kapely Citron a Tanjin exmanžel Radim Pařízek.

Tanja se už za týden vypraví s kapelou Citron na Supi se slétají tour 2020. Tady opět vystoupí jako host. Vedle svých velkých hitů, jako je například Nad hlavou létá rokenrol, představí i svou aktuální novinku Křížová cestu a chybět nebudou ani u fanoušků oblíbené duety se zpěvákem Láďou Křížkem. Koncerty tentokrát obohatí speciální unplugged pasáž s violoncelly nebo netradiční mix balad. Citron společně s Tanjou vystoupí ve dvanácti městech, ve kterých kapela v minulosti příliš často nehrála a celé turné završí 25. dubna v Šumperku.

Na klip se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=uwibxCL3pwA&feature=youtu.be

Foto: Archiv Tanji


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353