Rockerka Ina Urbanová se stala matkou! Byli jsme na křtinách!

Pražský klub Slušnej kanál před několika dny praskal ve švech. Svoje CD Tak takhle asi jo… tam křtila rocková zpěvačka Ina Urbanová, s níž si na pódiu zazpíval také její kamarád a kolega Aleš Brichta. Známých tváří, které přišly na svět přivítat Inino nové miminko, však do Ondříčkovy ulice dorazilo mnohem víc!

Hlavní
Podpořit Inu – známou například ze skupin Saturn, Ina & Ring či muzikálů Hair, Tajemství a Jack Rozparovač – přišla rovněž zakladatelka a šéfka skupiny Fine Gospel Time Zuzana Stirská, jež si na novém albu také zazpívala. A to v písni Atentát na lásku, kterou složil Pavel Skalický, v jehož kapele Saturn Ina alias Jiřina před lety začínala coby popová zpěvačka s písněmi jako Na kytaru kluci v parku hrají atd.

12377839_561903683970516_3470168376195799611_o
Šlo to i ve třech!
Dostavil se taktéž Vláďa Šafránek ze skupiny Walda Gang, i jeho hlas figuruje v Atentátu na lásku. Mimochodem – tento song si ve Slušným kanálu zazpíval s Inou a Zuzanou Stirskou naživo s kapelou. I navzdory tomu, že na nahrávce se vystřídá dohromady sedm zpěváků (ještě Václav Upír Krejčí, Richard Tesařík a Ivan Vodochodský), vyznělo to – ve třech – velmi dobře.
V publiku nechyběli ani rodiče Iny Urbanové, dále Tonda Rauer ze skupin Alkehol a Harlej, bývalý zpěvák skupiny Abraxas Miroslav Imrich, který v současnosti vystupuje s kapelou Poprvé a také má revival skupiny Rammstein, a v neposlední řadě již zmíněný Pavel Skalický. Moderátorem večera byl pohotový Richard Sacher, s nímž se Ina Urbanová už několik let přátelí a který z večera natočil videoreportáž. Tu můžete zhlédnout ZDE.

Foto: Miroslav Vídeňský, Kateřina Helmichová Mocová, www.inaurbanova.cz

1920x1080px_osudy_hvezd


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353