Robert N.: Cestování je moje velká láska a vášeň!

Blíží se léto. Jak se na něj těší zpěvák Robert N.? A je to pro něj nejkrásnější roční období? „Jednoznačně. I když každé roční období má své krásy, tak já jsem teplomilný člověk a potřebuji k životu teplo, sluníčko a azuro. Pohled na azurové nebe ze stínu zeleného stromu je nejkrásnější kontrast barev. Do toho podkresové bzučení hmyzu a cvrlikání ptáků, to je pak ráj na Zemi,“ tvrdí Robert N., kterému nyní vyšly dvě raritní vinylové desky.

2017 Robert N IMG_1778

Kam pojede bývalý zpěvák a model na dovolenou? „Zatím jsme to ještě s přítelkyní neřešili. Chystáme nyní svatbu, takže připadá v úvahu něco nejspíš až v srpnu nebo v září,“ přiznává Robert N., který koncem července po osmi letech řekne »ano« své snoubence Lucii.

IMG_6002

Jaká vůbec byla Robertova dosud nejkrásnější dovolená? „O dovolených a cestování si můžeme povídat několik týdnů, to vydá na pořádně tlustou knihu. Navštívil jsem indonéské ostrovy Bali a Lombok a lezl po tamních sopkách. Projel jsem Portoriko kolem dokola včetně návštěvy observatoře v Arecibu s největším radioteleskopem na světě. Na Filipínách jsme procestovali několik ostrovů. V Jihoafrické republice vylezli na Stolovou horu, vyzkoušeli surfování na plážích u Cape Townu a navštívili místní Safari. Projel jsem Thajsko, kde jsem se odhodlal k mému prvnímu a zatím jedinému ponoru do patnácti metrů. Je to úžasný pocit a doufám, že v tom budu pokračovat. Při zpáteční cestě jsme se zastavili v Addis Abebě, hlavním městě Etiopie. Prošli jsme si nádherné hory a místa v Gruzii. Skvělý byl výlet devítimístným tranzitem po Turecku s úžasnými lidmi, se kterými jsme se domluvili přes internet a poprvé jsme se viděli až na místě setkání před odjezdem. Jezdili jsme převážně po místech úplně mimo turistické oblasti, přespávali ve stanech a navštívili tak nádherná místa, která se ani nedají popsat. Do té doby jsem vůbec netušil, jak může být tato oblast rozmanitá jak přírodou a krajinou, tak i památkami. Museli jsme proto zorganizovat i druhý »turnus«, na který jsem přemluvil i Lucku. Mezi tím jsme absolvovali pár klasických dovolených s cestovkami do Egypta, několikrát řecké ostrovy… Jsem nadšený cestovatel a velice mě to baví. V podstatě žádnou vyloženě problémovou dovolenou si nevybavuji. Nějaké okradení nebo nesrovnalosti se občas přihodí, ale jsem optimista a tak se snažím si přivézt jen to pozitivní,“ rozpovídal se o své cestovatelské lásce Robert, který pověsil pěveckou kariéru před deseti lety na hřebík.

LP Robert N. 2017 (1)

Nestýská se mu po zpívání? „Potlesk je droga a myslím, že chybí každému, kdo ho zažil. Byly to super časy a občas se mi zastesklo nejen za zpíváním, ale i za focením a natáčením reklam,“ přiznává Robert. A kdyby mu dnes nabídli vystoupení nebo zajímavou reklamu, přijal by ji? „Nevím, záleželo by na konkrétním případu. První dva roky, kdy jsem už nezpíval, ještě nabídky chodily, ale protože jsem hodně cestoval a nechtěl už zpívat na diskotékách, odmítal jsem je. S Luckou plánujeme rodinu, děti mám rád, tak mě nedávno napadlo, že by nemuselo být špatné, kdybych udělal hodinový pořad pro děti z mateřských škol. Smál jsem se Lucce, že by mi s ním jako učitelka mateřské školy mohla pomoct nebo případně jezdit se mnou. Když jsem si ale uvědomil, že bych musel mít agenturu, která by pořad prodávala, starat se o reklamu a další věci, bez kterých to dnes nejde, hned jsem ten nápad zapudil,“ pžiznal se smíchem Robert N., jemuž nyní vyšly v limitovaném nákladu dvě raritní vinylové desky – společný singl s ostravskou sexy dračicí Tanjou nazvaný Nebezpečná hra a elpíčko Hej, pane diskžokej, na kterém jsou cover verze hitů sedmdesátých a osmdesátých let minulého století.

SP Robert N. Tanja 2017

Zde si můžete objednat Robertovy raritní vinylové desky se slevou:

 

 http://www.gastro-expres.cz/vinylove-desky/

 

Poslechněte si ukázku z SP desky Nebezpečná hra zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=T0wAUEpKB6Q&t=85s

 

Poslechněte si ukázku z LP desky Hej, pane diskžokej zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=fTK3SqzjFmI

 

 

Foto: MG Music / Václav Nekvapil

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353