Poslechněte si, jak Peterka a spol. zesměšňují Radka Johna!

Hudební skupina Peterka & spol., jejíž základ tvoří manželé Peterkovi známí především řadou alb nazvaných Drby, ve kterých si dělají srandu z nešvarů současnosti, opět zaperlili. Jejich nový hit Radek a Elton si totiž pořádně vystřelil z ministra vnitra Radka Johna, kterého srovnává s homosexuálním anglickým zpěvákem Eltonem Johnem. K písni už dokonce vznikl i videoklip, který vyjde na nejnovějším DVD skupiny Peterka a spol., které se bude jmenovat Drby Best Of.

Píseň zpívají manželé Peterkovi a otextoval ji Karel Peterka, majitel hudebního vydavatelství Česká muzika, které se proslavilo především propagací a prodejem svých produktů v Teleshoppingu České televize. Jejich největším hitem byl seriál alb pěveckého dua Eva a Vašek.
„Radek a Elton jsou touhou mou. Vždyť mají stejné jméno, jen se jinak čtou. To jsou mé lásky, Radek a Elton, John nebo John,“ zpívá se v refrénu písně. A nechybějí v ní ani narážky na Johnovu reportérskou minulost, jeho vztah s exmanželkou Zlatou Adamovskou či současným kolegou z Věcí veřejných Vítem Bártou.
„Elton má Madonnu, Radek zase Bártu, je s ním teď spoután na věčné nečasy,“ zpívá se v písni. „Radek do vlády jak kometa skočil, ale kdyby ještě furt redaktor byl, chtěla bych vidět fakt na vlastní oči, co by dnes o sobě asi natočil,“ prozpěvuje paní Peterková, která namlouvá většinu teleshoppingových reklam České muziky.


Skupina Peterka & spol. vznikla v Českých Budějovicích začátkem osmdesátých let minulého století a první singly jim tenkrát vydalo hudební vydavatelství Supraphon (Seriály / Kluci buci, nebo Chvátám / Tak ti píšu milá Sally).

Podívejte se zde na nový videoklip skupiny Peterka & spol. k písni Radek a Elton:

Foto: www.ceska-muzika.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353