Polonahý Sokol nadchl fanynky

Publikum hned na úvod nového dílu Partičky bouřlivě vyzve Michala Suchánka, ať si prohodí role s moderátorem. Ve hře Reklamace si tak zahraje i Dano Dangl, a vy se přesvědčíte, že reklamovat se dá cokoli. A důvod? Výrobek straší!


Poté bude následovat Brechtovo divadlo založené na principu, že postava předříkává děj svému hereckému protějšku. A jelikož jsou naši hoši pěkně škodolibí, budou si dělat naschvály. Richard se ocitne u zubaře, a rozhodně se o něj budete bát. Poté bude redaktor Igor dělat Interview s rozpolceným sportovcem v podání Michala a Ondřeje. Následovat bude hra Zopakuj to, kde se představí kompletní čtveřice rozdělená do dvou dvojic.

Přesvědčíte se, že od výslechu svědka detektivem se dá dostat i k prodeji erotických pomůcek.
Poslední písmeno je předposlední scénkou, kde se opět objeví všichni čtyři komici. Vrátíme se do lékařského prostředí a u doktora před operací. Krásnými oslími můstky zde odkazují k předchozím scénkám. Vyvrcholíme žánrem Opera z ponorky. Ano, opravdu se jedná o operní zpěv 10 000 mil pod mořem! Pánové opět nezklamou. Ale víc neprozradíme, to musíte vidět již v pondělí 9. června ve 22.40 hodin na Primě.

Foto: TV Prima