Podívejte se na tu nestydu! Nývltová se fotila v sexy prádélku ála 30. léta!

Zpěvačka Kamila Nývltová dotočila své nové CD Kouzlo okamžiků a nafotila k němu sexy snímky, které umístí na jeho booklet. Na odvážných fotografiích pózuje s diamantovými šperky v hodnotě téměř pěti miliónů korun!


„Nikdy v životě jsem na sobě takový poklad, tak drahé šperky, neměla. Cítila jsem se v nich zvláštně, slavnostně … Věřím, že se fotky i díky nim budou líbit,“ doufá Kamila, která se na fotografiích svlékla do spodního prádla ve stylu 30. let.


„Fotografka si vymýšlela různé pózy, nejraději by mě asi viděl zavěšenou na lustru! Z celého focení jsem byla nadšená. Jednak z hotelového pokoje je exkluzivní výhled na Prahu a interiér je skutečně laděný do 30. a 40. let, tedy do doby, kdy se nosily kraječky, mašličky, prostě jednoznačně krásná elegantní móda. Fotografie se moc podařily, využiju je i na kalendář,“ prozradila s úsměvem Kamila.


Přestože fotky vznikly ještě za parného léta, CD bude ryze vánoční a vyjde během podzimu. Nové písně Kamila představí na svém sólovém vánočním koncertu 10. prosince v Divadle Broadway.V programu vystoupí i Marian Vojtko, Dasha, Renata Drössler, Maranatha Gospel Choir, Živý orchestr Š. Eliáš & Hard Pop Job. Nebude chybět videoprojekce s fotografiemi a v jeho rámci proběhne též slosování o hodnotné ceny.

Foto: Petra Kropáčová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353