Podívejte se na první česko-slovenský boyband United5!

Světoznámí britští producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray v Čechách a na Slovensku hledali a našli pět mimořádně talentovaných kluků. S ambicí prorazit doma i v zahraničí tak vznikl první česko-slovenský boyband United5. Mattovi (Matěj Bláha, CZ), Peterovi (Peter Juhás, SK), Marthymu (Martin Dufek, CZ), Norbertovi (Norbert Brand, SK) a Máriovi (Mário Bendík, SK) to spolu skvěle ladí, což dokázali nejen ve studiu při natáčení prvního singlu Longest Summer v prosinci loňského roku, ale také na prvním live koncertu, který s velkým úspěchem odehráli 5. února ve Slavkově.

PRESS_6X7A0816
V těchto dnech mají United5 za sebou natáčení druhého videoklipu v Praze v nahrávacím studiu Faust k novému singlu. Po singlu Longest Summer se atraktivní obrazové podoby tentokrát dočkal singl Can You Hear Me. United5 průběžně rozšiřují repertoár o nové originální songy z dílny anglického skladatele a producenta Andrewa Murrayho. V plánu jsou další živé koncerty i třetí videoklip, který bude společně s dalšími singly zveřejněn ještě do léta tohoto roku. A skvělá zpráva na závěr – v červnu by mělo vyjít fanoušky nedočkavě očekávané debutové album United5.

PRESS_6X7A0567

Podívejte se na klip Longest Summer zde:

Podívejte se na klip Can You Hear Me zde:

PRESS_Peter PRESS_Norbert PRESS_Matt PRESS_Marthy PRESS_Mario

Více informací na: www.united5.cz

Foto: www.united5.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353