Podívejte se na letní klip Marka Ztraceného

Aktuální Zlatý slavík Marek Ztracený napsal šest nových písní a rozhodl se je fanouškům představit postupně. Vzhledem k tomu, že dvěma vyprodanými koncerty v Praze začalo jeho letní turné, nabízí se odstartovat tuto sérii nových nahrávek singlem Originál. Písnička má pozitivní, až taneční atmosféru a samotný Marek Ztracený o ní říká, že když ji složil, nemohl ji měsíc dostat z hlavy a věří, že bude mít na posluchače stejný efekt.

Kromě nového singlu se Marek věnuje aktuálně probíhajícímu Tour de Léto 2, které má osmnáct zastávek. Hlavním hřebem jsou koncerty Marka s kapelou, ale diváci se mohou těšit na jedinečné zážitky po celý den. „V srpnu se k vám dostane druhá letní píseň Carpe diem, kterou jsem složil pro seriál Pálava, a na podzim pak písnička, kterou považuji za svou nejlepší. Ale to je teď druhořadé. Snad vás tahle píseň provede letošním létem a bude vás bavit tak, jako nás baví ji hrát,“ říká Marek.

Píseň Originál produkoval Dalibor Cidlinský jr. a představí se zde i velký sbor Maranatha Gospel Choir. Námět na klip tentokrát napsal přímo Marek Ztracený. Diváky čeká romantický příběh s překvapivým koncem, ve kterém vystoupí například herci Michaela Maurerová a Martin Kraus.

 

Na klip se můžete podívat zde: https://youtu.be/PvBJsvToM10

 

Multilink: https://MarekZtraceny.lnk.to/Original

 

Foto: Supraphon / Ondřej Košík


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353