Petra Pudová je zpátky! S novým albem i videoklipem! A z herečky je zpěvačka

 

O Petře Pudové nebylo sice v posledních měsících příliš slyšet, rozhodně ale nezahálela. Zpěvačka totiž intenzivně pracovala na novém albu. A nejen to! Nyní vydává videoklip k singlu Don’t Forget My Name.

Petra_Pudova-image_1

Do povědomí širší veřejnosti se dostala sice díky roli Angeliny Kodatové z seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, herectví ale již dávno pověsila na pomyslný hřebíček. Petra Pudová se totiž rozhodla intenzivně věnovat své pěvecké kariéře. Téměř rok strávila přípravou a realizací svého debutového alba Say it Out Loud a nyní vydává klip k hitu Don’t Forget My Name.

Klip jsem původně zamýšlela natočit k jiné písni, ale jelikož jsem začala spolupracovat se skvělými tanečníky, song Don’t Forget My Name byl vzhledem ke své živelnosti a údernosti, první volbou,“ svěřila se Petra, která už ale nyní ví, že rozhodně nepůjde o poslední klip k písni z tohoto alba. Přála by si ho totiž natočit ke všem písním.

Petra_Pudova-One_Last_Time_6

Skromně ale doufá, že natáčení nebude tak náročné. „Podařilo se nám jako posledním získat pronájem jedné haly v Pragovce a to před jejím vybagrováním. Přípravy začaly už odpoledne, ale točit se začalo kvůli tmě až večer. Točilo se do ranních hodin. Tu noc bylo až mínus osm stupňů, takže pro všechny to bylo extrémně náročné a já i tanečnice, které jsme byly polonahé, jsme cítily totální promrzlost až na kosti, že bylo téměř nemožné s jednotlivými končetinami pohnout,“ prozradila Petra Pudová.

Menší nehoda se jí nevyhla ani během natáčení klipu k písní One Last Time, kterou natočila před videem k zmíněné písni Don’t Forget My Name. „Natáčeli jsme ve Španělsku, s koňmi v hlavní roli. Díky tomuto klipu se mi splnil dětský sen a konečně jsem se dostala k jezdectví, kterému se věnuji i nadále. Kupodivu mě neodradila prvotní zkušenost, kdy se můj kůň při natáčení klipu splašil a letěli jsme tryskem asi čtyři kilometry,“ šokovala zpěvačka, která na písních ze svého debutového alba spolupracovala s Danielem Hádlem, Ianem Keloskym či Davidem Deylem a všechny texty jsou v angličtině.

Petra_Pudova-image_5

Pro angličtinu jsme se rozhodli proto, že je možné si dovolit téměř cokoli, což s češtinou není. Vyjádření je svým způsobem poměrně omezené, aby to neznělo špatně. Navíc tím, že se věnuji chovu psů, navštěvuji a znám se se spoustou jiných národností, chtěli jsme, aby všichni rozuměli. I Česká republika se stává o dost otevřenější a zlepšuje se jazyková vybavenost, mnoho dalších českých interpretů zpívá anglicky, takže si myslím, že už je to tady vnímáno lépe než dřív,“ vysvětlila zpěvačka. Českým textům se ale nebrání.
Strašně ráda zpívám česky, přece jen je to jiné ve svém rodném jazyce, kdy se každé jednotlivé slovo dá o to víc přirozeně procítit, tak, jak padne na jazyk. Takže do budoucna se písničkám s českým textem vůbec nebráním,“ dodala Pudová, která sice v Ordinaci v růžové zahradě není řadu let, fanoušci na ni ale stále nezapomněli.

Petra_Pudova-image_3

V Ordinaci v růžové zahradě se moje role objevovala přes rok, takže díky tomu mě lidé nejvíce vnímají z této pozice, než z jiných rolí nebo jako zpěvačku. Hodně lidí má dobrou paměť, i když někdy neví kam mě zařadit nebo se díly i opakují, tak vědí rovnou. Ale stále se stává, že mě lidé osloví a buď mají pocit, že se známe, ale neví odkud nebo přímo vědí, že to je ta Angelina, které sváděla doktora Mázla,“ uzavřela Pudová.

Podívejte se na klip zde:

https://www.youtube.com/watch?v=1NxLM3dP1rI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0_b9xHr_Jx_Op6ewoxJoX5HVtzXMR-WqOYSnt-XqTcnGubwfRS9-qUti0

Petra_Pudova-One_Last_Time_7 Petra_Pudova-One_Last_Time_1 Petra_Pudova-image_4 Petra_Pudova-image_2 Petra_Pudova-Dont_Forget_My_Name_4 Petra_Pudova-Dont_Forget_My_Name_5

Foto: Anna Mrazek Kovacic / Say It Out Loud


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353