Parmová z Primy poprvé po zvětšení prsou před kamerou

Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová je po plastice prsou zpět na obraze. Zvětšení dekoltu podstoupila předminulý týden na brněnské klinice Medicom u doktora Pachmana.

Screenshot_20181203-164120_Chrome

Na Primu do zpráv jsem se vrátila po deseti dnech. Jak se ukázalo na první kontrole, vše se naštěstí dobře hojí a i já zvládám prakticky veškeré činnosti jako obvykle, takže není důvod zůstávat doma,“ prozradila Sandra.

Jediné, na co si musí dávat pozor je nošení dcerky Emily. „Naštěstí je ale už ve věku, kdy všude sama vyleze a ještě jí to dělá radost, že to zvládne sama, takže ji tahat nemusím,“ směje se kráska.

Screenshot_20181203-164113_Chrome

Protože se stále po operaci prsa hojí, musí mít speciální podprsenku a v celé kráse se divákům předvede až za nějaký čas. „Hodně mě překvapilo, že bolesti byly od začátku v pohodě snesitelné a po týdnu mi přítel nemusel pomáhat ani s mytím hlavy nebo oblékáním, což mu hlavně při nasazování speciální podprsenky, kterou musím stále nosit, bylo možná trochu líto,“ dodala Parmová.

Po větších prsou zatoužila během kojení. „Z výsledku jsem nadšená už teď a to se zatím stále hojí a myslím, že i velikost ke mně pan doktor Pachman trefil skvěle. Vždycky jsem měla malá prsa, ale během kojení jsem zažila, jaké to je mít plný dekolt a musím přiznat, že jsem si na to velmi rychle zvykla. Takže i teď, po tom, co jsem přestala kojit a prsa se vrátila do původního stavu, si ten pocit chci zase dopřát,“ dodala Sandra Parmová.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353