Matěj Pardus se vrací na hudební scénu

Zpěvák, textař a choreograf v jedné osobě. Matěj Pardus se po pár letech vrací na českou scénu. V roce 2011 zazářil v Česko-Slovenské SuperStar, kde získal nálepku »nejkrásnější Superstar«. Posledních pár let působil v Londýně, kde čerpal inspiraci a zkušenosti v zahraničních hudebních produkcích. Dnes připravuje návrat na hudební scénu, který odstartuje koncertem na srpnovém Prague Pride.

Matěj Pardus 1

Matěj pochází z hudební rodiny a zpěvu a tanci se věnuje celý život. Poprvé se objevil na obrazovkách díky SuperStar. Během jeho úspěšné kariéry si zazpíval s Ivetou Bartošovou, Kosheen, vytvořil choreografie pro Karla Gotta, Lunetic či Samera Issu. V Londýně, kde působil posledních pár let měl možnost spolupracovat s osobnostmi jako je Kanye West, Dua Lipa, Selena Gomez, Craig David, Nina Sky. Dnes se připravuje na návrat na českou scénu a chystá vydat tři nové singly.

Fanoušci se mohou těšit na show v sobotu 11. srpna od 17 h na Prague Pride. Na Letné, kde končí slavný duhový průvod. Zde vznikne hlavní stage, kde se od 15 hodin představí Matěj za doprovodu jeho taneční skupiny Justincredible Team.

Na podzim chystá vydat tři nové singly, na jednom z nichž se podílel úspěšný rakouský textař a producent Johnny K. Palmer.

Matěj Pardus 3

Podívejte se na upoutávku na Prague Pride zde:

https://drive.google.com/drive/folders/1-GLFyaN1M812OfA5h2sVVvkEGNfFvYmI?usp=sharing

Ukázka tvorby Matěje Parduse zde:

https://www.youtube.com/watch?v=EQijanYXipg

https://www.youtube.com/watch?v=xpizHa_dibc

https://www.youtube.com/watch?v=u0JGk4IbhPw

Matěj Pardus 2

Foto: Archiv Matěje Parduse