Lašková slaví s Misařem roční výročí

Moderátoři Velkých Zpráv na Primě Gabriela Lašková a Matěj Misař oslavili 30. září první rok společného vysílání. Málokdo možná ví, že patří k nejmladším dvojicím hlavní zpravodajské relace v zemi. Při té příležitosti vytáhli z archivu své fotografie z dětství.

Rok s Matějem utekl jako voda! Myslím, že se z nás stali bezvadný parťáci, máme podobné zájmy i smysl pro humor, je radost s ním usedat za moderátorský pult. Vážím si toho, že se na něj mohu v každé situaci spolehnout, a to nejen, když svítí červená,“ směje se Lašková. Ta na Primě začínala ještě za svobodna jako Kratochvílová s olympijským vítězem a rekordmanem Romanem Šebrlem.

Když se vrátila do vysílání po mateřské dovolené, čekal na ni nový parťák, dosavadní reportér Matěj Misař. „Mám na Gábi štěstí a po prvním roce s ní mám chuť vysílat ještě větší, než předtím. A to jsem myslel, že ani nejde. Před rokem jsme se oťukávali, teď už se známe. Máme diváky rádi a doufám, že je to na nás znát. Věřím, že si nás lidé s chutí pustí,“ směje se Matěj. Ten je momentálně po rozchodu s přítelkyní nezadaný.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353