Květa Fialová: Nenávidím sex, sport a politiku!

Legenda českého herectví Květa Fialová přijala pozvání Jana Krause a již dnes večer si s ním popovídá v jeho show. A že to bude rozhovor netradiční je jasná už z toho, že stále vitální herečka je nejšťastnější právě ve stáří. Navíc legendě českého hereckého světa ve studiu pořád něco chybělo. Je přece den Tibetu, a tak vytáhne tibetskou vlajku. „Vy jste mě pozval na Den Tibetu, to jste ani nevěděl, že jo?“ ptá se Jana Krause a pochlubí se svou fotografií, na které je zvěčněná s Dalajlámou.


Po výměně názorů na téma, zda moderátor umí, či neumí modlitbu Jeho svátosti Dalajlámy, zajímá Jana Krause pikantnější téma. „Vy prý nemáte ráda sex?“ zeptá se přímo. „Nenávidím sex, sport a politiku,“ konstatuje Květa Fialová. „Prý milujete zvířata,“ mění za chvíli téma moderátor. „Pes vás miluje, neopustí vás a nejde za mladší. Jen tak si venku čuchá a značkuje,“ nevzdálí se od hlavního tématu herečka. „Ale chlap taky hledá svou značku, čuchá jako pes,“ hájí moderátor muže.
Podle Květy Fialové i muži dělají nádherné věci – třeba prý rozumí fyzice. „Muži mohou být ale někdy docela dobří, jak vám dokázal i váš manžel, režisér Háša, ne?“ snaží se stále něco dobrého na nich najít Jan Kraus. „Jen když je zmákneme,“ připustí paní Květa. „Ale oni to nesmí vědět,“ dodá záhy. Rozpovídá se i o stáří. „To je nádherné období! Už všechno víte, nejste tak blbej jako mladej, je to nádhera,“ raduje se a prozradí svůj recept na spokojenost a štěstí: „Všechno přeložit do pozitiva!“ A nakonec přidá i recept na vitalitu: „Duše musí být zdravá. Zdravé tělo je nesmysl,“ prozradí stále energií nabitá Květa Fialová.
Více se dozvíte v premiérovém dvacátém osmém díle Show Jana Krause v pátek 11. března ve 21.50 hodin na Primě.

Foto: TV Prima