Kuba Ryba ze skupiny Rybičky 48 se oženil! Svatební zvony bily v rytmu punku!

Zpěvák skupiny Rybičky 48 Kuba Ryba vstoupil do svazku manželského se svou dlouholetou přítelkyní Dominikou Hanušovou. Svatba se konala na romantickém mlýně Davídkov nedaleko Kolína, a to necelý rok od natáčení klipu Lék na duši ženy, ve kterém požádal Kuba Dominiku o ruku.

Svatby se kromě rodiny a kamarádů, zúčastnilo také mnoho hudebníků. Oba snoubence oddal manažer kapely Rybičky 48 Martin Cerveza Řehoř. V roli svědků se objevili Tereza Kedie (svědek nevěsty), kytarista R48 Petr Lebeda (svědek ženichův), Marwin Slabý (svědek Jehovůl).

Kuba Ryba a skupina Rybičky 48 mají za sebou úspěšnou sezónu, během které se kapela objevila jako headliner největších českých festivalů. Na podzim tohoto roku vyrazí Rybičky 48 na turné Zamilovaný/nešťastná II. po deseti letech. Půjde o na dlouhou dobu poslední turné po kulturních domech a část koncertů je již v tuto dobu vyprodána.

V příštím roce čeká kapelu jarní série halových koncertů nazvaných Rockové stužkováky, po kterých bude na podzim následovat Rocková maturita – největší koncert v dějinách kapely, který proběhne v pražské O2 aréně. Po tomto vystoupení chystají Rybičky 48 delší koncertní pauzu.

V nejbližších dnech po svatbě čeká kapelu natáčení klipu k písni Zamilovaný/nešťastná po deseti letech. Novomanželé Rybovi uzavřeli sňatek po více než desetiletém vztahu a nezbývá jim než přát, aby i nadále pro jejich vztah platil stav Zamilovaný/zamilovaná.

Turné Zamilovaný/Nešťastná II:

25. 10. – Liberec – Dům kultury

26. 10. – Kutná Hora – KD Lorec

27. 10. – Znojmo – Dukla

1. 11. – Prostějov – KD

2. 11. – Dolní Benešov – KD

8. 11. – Uherský Brod – TJ Spartak

9. 11. – Ústí nad Orlicí – KD

15. 11. – Chlum u Třeboně – MC Hejtman

21. 11. – Praha – výroční koncert – Palác Lucerna

22. 11. – Lnáře – KD

23. 11. – Velké Meziříčí – KD

28. 11. – Tábor – Palcát

29. 11. – Hradec Králové –DeNoche

30. 11. – Herálec – KD

Foto Jaroslav Noska / www.noska-art.cz