Koukejte, z Ivany Gottové je teď zrzka!

Manželka Slavíka Karla Gotta a moderátorka VIP Zpráv TV Prima Ivana Gottová se rozhodla pro viditelnou změnu image. Vybrala si novou barvu vlasů a z blondýny se tak rázem stala zrzka. Ivana přiznává, že novým účesem chtěla překvapit svého muže – legendárního Karla Gotta, který letos v červenci oslaví 75. narozeniny. Předčasně mu tak dala jeden z dárků.


„Baví mě měnit barvy a účesy a překvapovat manžela. Tiziánová jsem už v minulosti byla, takže jsem věděla, jak budu vypadat. Společně s mojí dlouholetou kadeřnicí Petrou Měchurovou čas od času Karla překvapíme novou barvou. On má potom pocit, že má doma pokaždé jinou. Ráda mu po 14 letech společného života dopřeju tyto malé radosti,“ říká moderátorka VIP Zpráv TV Prima Ivana Gottová.


V nových vlasech se Ivana představila na obrazovce Primy v úterý, novou barvou však oslní i v dnešních VIP Zprávách, které moderuje s Miroslavem Šimůnkem. VIP zprávy začínají v 19.55 hodin.

Foto: TV Prima / Lenka Hatašová, archiv


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353