Kapela Wohnout vyrazila na podzimní turné. Míří i do Prahy

Kapela Wohnout 1. listopadu zahájila podzimní část Máme na míň tour. Na turné zvou zábavným videoklipem ke skladbě Mandragora z posledního studiového alba Miss Maringotka. Turné ke zmiňovanému albu zahrnuje deset měst a v Praze na začátku příštího zahrají dokonce dvakrát, a to hned v pondělí a v úterý 11. a 12. listopadu. Koncertní setlist bude obsahovat jak skladby z výše zmiňovaného alba, tak osvědčené hity ze všech předchozích alb.

Za několik řadových desek jsme se dostali k playlistu, za kterým si stojíme, i když ho neustále trochu poupravujeme. Sázíme na ty věci, které se z každé desky zapsaly lidem do hlavy nejvíce. Chceme svižný, nekompromisní koncert a hodně jsme za poslední dobu seděli ve zkušebně nad živou aranží písniček. Nesázíme na velké efekty ani ohňostroje. Chceme to pěkně syrový,“ přibližuje skladbu koncertu za kapelu Wohnout Honza Homola.

Na celé podzimní koncertní šňůře s Wohnoutem jezdí i čáslavská kapela Civilní obrana. Ta právě teď vydává nové studiové album Zlatá deska, které na již zmíněných koncertech v Praze v Retru pokřtí.

Na náš koncert v Praze se moc těšíme. Sestavili jsme pro tento podzim úplně nový playlist, máme novou pódiovou show. Právě jsme zveřejnili náš nový videoklip, a hlavně vydáváme novou desku. Tu nám pokřtí hlavní herečka našeho videoklipu Denisa Nesvačilová. Jsme moc rádi, že křest může proběhnout právě po boku Wohnoutů. Tuhle kapelu máme moc rádi už od našich úplných začátku,“ přidává zpěvák kapely Civilní obrana Marek Calík.

Podívejte se na klip Mandragora: https://www.youtube.com/watch?v=7GviSDirP74

Více infa: https://www.wohnout.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/wohnouti/

Máme na míň tour:

8. 11. 2019 – Mariánské Lázně – Velká Hleďsebe – KD Marion

9. 11. 2019 – Dobříš – KD Stará Huť

11. 11. 2019 – Praha Retro

12. 11. 2019 – Praha Retro

22. 11. 2019 – Čáslav – Grand fest

23. 11. 2019 – Česká Lípa – KD Crystal

30. 11. 2019 – Telč – Sokolovna

14. 12. 2019 – Hradec Králové – De Noche

20. 12. 2019 – Přerov – Městský dům

Foto: Wohnout


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353