Jak Huawei přesvědčilo Jágra k pikantním snímkům ve vaně i v posteli

Jaromír Jágr je známý tím, že se nerad fotí. Exkluzivně pro novou minikampaň Huawei P20 Pro však nafotil sérii pikantních snímků, ze kterých vám bude horko. Jedna z fotek je také s neznámou blondýnkou, Veronika Kopřivová to však není. Ta sice v současné době na svém Instagramu uvádí, že je v České republice, ale focení se neúčastnila.

Jaromír Jágr se svlékl ve vaně.Fotokredit_Huawei_preview

Jágr pózoval na místech, které byste od něj nečekali. Přáli jste si někdy vidět Jaromíra Jágra ve vaně nebo v posteli? Máte jedinečnou možnost!

Jak si Jaromír užil samotné focení? „Huawei podporuje můj klub Rytíři Kladno a s touto společností mě pojí dlouhodobý vztah a vždy příjemná spolupráce. Byl jsem rád, že jsem se při focení potkal s řadou známých tváří,“ vysvětluje Jágr. „Štáb už jsem si vycvičil při předchozích natáčeních, takže nám to celkem pěkně odsýpalo, a to já mám rád.“ (smích) Dodává, že je pro něj vždy nejpříjemnější, když má focení rychle za sebou, a to i tentokrát , když ho jeho řidič Šána nezvládnul přivézt na akci včas. „Všechno se podařilo stihnout a výsledek je věřím zajímavý,“ hodnotí Jágr spolupráci.

Jágr si užívá společnosti neznámé blondýny.Fotokredit_Huawei_preview

Vzhledem k tomu, že už Jaromíra tolik nevídáme na jeho sociálních sítích, kde dříve pravidelně přispíval a bohužel ho nevidíme ani na obrazovkách našich televizí, kde právě probíhá mistrovství světa v hokeji, vás fotky jistě potěší. A co říká Jaromír na právě probíhající mistrovství? „Utkání sleduji a samozřejmě fandím našemu nároďáku, snad klukům vyjde čtvrtfinále proti Americe a zahrají si o medaile,“ drží palce Jágr. „Zajímavé je ale sledovat i ostatní mužstva, zábavné je třeba nevyzpytatelné Finsko,“ vysvětluje svůj pohled na soupeře Jágr.

Jágr při relaxu v posteli. Fotokredit_Huawei.1_preview

Snímky vznikly s novým Huawei P20 Pro, který vám umožní vidět více a zachytit všechno, co chcete zachytit, a překlenout propast mezi profesionály a amatéry.

 

Foto: Huawei