Perkausová má utrpení za sebou! Už má splasklou tvář

»Epidemie« operovaných zubů moudrosti na Primě pokračuje. Po Josefu Klímovi musela k zubaři se svou osmičkou, tedy zubem moudrosti i moderátorka Zpráv na Primě Eva Perkausová. Zatímco televizní matador skončil v nemocnici s akutním a život ohrožujícím zánětem zubu, Perkausová podstoupila plánovaný zákrok na zubařském křesle.

Eva a Roman titul

Osmičku jí vytrhli minulý pátek jedenáctého května. Perkausová teď vůbec poprvé prozradila detaily. „Vytrhli mi ji v lokálním umrtvení, celý zákrok trval chvilku, levá dolní osmička už je pryč,“ popsala Perkausová.

Jenže po zákroku nemohla před kameru a několik dní musela zůstat v klidu v domácí péči. „Měla jsem totiž čtyři dny hodně nateklou tvář,“ prozradila moderátorka.

Eva a Roman pult

Právě proto nakonec musela na tento týden zrušit pondělní a úterní moderování zpráv s Romanem Šebrlem. „Jsem v pořádku, a co nevidět budu zpátky na Primě, na Romana se už moc těším, stejně jako na diváky,“ směje se Eva Perkausová, která letos v dubnu prozradila, že se jí osmičky prořezávají dvě. Jednu už má venku, tu druhou zatím trhat neplánuje.

 

Foto: TV Prima