Herečky pomlázce neutekly! Velikonoční výprask jim zajistili Rychlý a Měcháček!

Vše od padnutí první ranní klapky nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o další běžný natáčecí den seriálu Modrý kód. Když se však dotočil poslední obraz před polední pauzou rázem všichni na place pochopili, že se blíží velikonoční svátky. Herec Ondřej Rychlý, představitel Prokopa Hlinky, popadl pomlázku a snažil se doběhnout Evu Burešovou. Té se podařilo utéct až ven z ateliérů, kde už neunikla velikonoční výplatě.

FRH_9290

Jak jsme se dozvěděli, Velikonoční pondělí stráví nejen ona, ale také její kolega a kamarád Ondřej Rychlý částečně prací. Velikonoce patří k jedním z mých nejoblíbenějších svátků. Mám radost z toho, že bude zase krásné počasí. Pondělní večer sice strávím na jevišti činoherního klubu, ale přes den si to se synem pořádně užijeme a rozhodně nabarvíme pár vajíček. Plést pomlázku a chodit pro výslužku ho však budeme učit později, ale určitě ho o tuhle tradici nepřipravím,“ sdělila nám své plány na svátky půvabná Eva.

FRH_9285

Letos to budou první společné Velikonoce s naším synem Tobíškem. Pojedeme navštívit naše nejbližší a uděláme si částečně fajn odpočinkový den s rodinou, protože mám představení v Divadle v Dlouhé,“ sdělil nám novopečený tatínek Ondřej Rychlý.

FRH_9314

Velikonočnímu výprasku neutekla ani Vanda Chaloupková, která je v Modrém kódu nováčkem. Ta dostala pomlázkou od kolegy lékaře Tomáše Měcháčka. Vanda však vůbec nelenila a pomlázku otočila také na Tomáše. A jak stráví velikonoční svátky představitelka doktorky Veroniky Jánské? Pojedu s rodinou na chalupu. Budu pomáhat v kuchyni, budu se slunit, povídat si s nejbližšími. A budu plést šálu!“ dodala závěrem sympatická Vanda.

FRH_9306

Všichni se opět sejdou v úterý, tentokrát už ne s pomlázkami, ale s lékařskými přístroji v ateliérech Modrého kódu, kde brzy padne klapka k jubilejnímu 200. dílu oblíbeného primáckého seriálu.

FRH_9361 FRH_9355 FRH_9344 FRH_9337 FRH_9330

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353