Heidi Janků kouká na filmy pro pamětníky a čte Retro Gold

Před televizní obrazovkou sedáváme za poslední rok stále častěji. Výjimkou není ani zpěvačka, moderátorka a herečka Heidi Janků, ta však dává v televizi přednost klasickým filmům, před novodobou produkcí.

K televizní obrazovce před pohodlným gaučem usedá Heidi nejčastěji v po vydatné procházce se svým psím parťákem Edou. Není totiž příznivkyní zahálky a ráda se svým čtyřnohým kamarádem našlape za den i několik kilometrů. „Mám ráda staré černobílé filmy,“ prozradila Heidi Janků. „Mám doma dokonce celou sbírku DVD, hlavně staré veselohry s Vlastou Burianem, Jaroslavem Marvanem, nebo Čeňkem Šléglem. Ty patří k mým oblíbeným filmům. Znám je sice už většinou úplně nazpaměť, ale zase díky tomu můžu úplně vypnout a odpočinu si,“ říká Heidi.

Proto jí potěšil i nový titul Knihovničky Rytmu života, knížka Retro Gold 2, které je úspěšným pokračováním loňské »jedničky« a které se věnuje osudům nejen filmových hvězd první republiky. „Myslím, že ta doba byla velice zajímavá. Ostatně filmová produkce tomu odpovídá, protože vznikly opravdu hezké snímky. Dnes, když si mám v televizi vybrat, jestli se budu dívat na něco z novodobé produkce, nebo na film pro pamětníky, rozhodně sáhnu po tom starším,“ dodává se smíchem sympatická Heidi.

Retro Gold 2 přijde až k vám domů

Pokud u vás v trafice je už Retro Gold 2 vyprodané, můžete si jej objednat a přijde až k vám domů do stránky. Stačí odeslat pouze jedinou SMS ve tvaru:

GOLD2  JMENO  PRIJMENI  ULICE  C.P.  MESTO  PSC

na číslo 90211.

Pokud jej chcete někomu věnovat, napište do SMS jeho jméno a adresu. Text pište bez diakritiky. Cena služby je 50 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje společnost ATS Praha. Infolinka 296 363 199 (po–pá, 9–16 hodin), www.atspraha.cz

 

Foto: Václav Nekvapil

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353