Heidi a Vondráček podpořili děti z dětského domova

Křest CD Vánoční pozdrav ve prospěch dětského domova Dlažkovice se uskutečnil v restauraci Na tý louce zelený. Jedná se o charitativní CD, na kterém jsou vánoční písně z dílny Kamila Emanuela Gotta, Libora Petrů a Patrika Foxe. S dětským sborem dětského domova Dlažkovice je nazpívali například Heidi Janků, Petra Janů, Eva Pilarová, David Suchařípa nebo Petr Vondráček.


Samotný křest provedla herečka Eva Čížkovská a hokejista Sparty – bitkař David Kočí, kteří byli kapitáni týmů umělců a sportovců. O Zdeňka Srstku se svedl litý boj, neboť ho do svého týmu chtěli jak sportovci, tak umělci. Málokdo ví, že má doma bronzovou medaili z ME ve vzpírání. Po dohadech kam tedy patří prohlásil další herec Mojmír Maděrič, že ani ke sportovcům, ani k hercům, ale ke zvířatům, což vzbudilo všeobecné veselí.


Petr Vondráček a Heidi Janků zazpívali duet Vločka sněhová. Že jim to ale sluší, co? Vokály jim zpíval dětský sbor Dlažkovice. Na křtu nechyběli ani sportovci Panenka, Látal, Farda, Štambacher, Kočí, Šíma nebo umělci Rezková, Čížkovská, Srstka, Maděrič, Kožíšek,Severa. Největší úspěch sklidil maličký Adámek Demeter, který si jako jediný ze sboru střihl sólo v písničce Hvězdička společně s matkou tohoto projektu Helenou Langerovou. A Martin Severa si chtěl taky zazpívat. Bylo to ale – bohužel – falešné.

Foto: Daniel Zavoral