Harapes osahával baletku! Máme fotky!

Mediální přestřelky mezi Vlastimilem Harapesem a Květou Fialovou pokračují. Baletní mistr si nenechal líbit jízlivé poznámky herečky a opřel se do její nátury. A nejen to! Harapes, kterého Fialová nařkla z homosexuality, se dokonce nechal vyfotit s mladou baletkou, kterou během focení více než osahával.


„Říkal jsem jí, že má štěstí, že jí je osmdesát tři let a že je žena. Jinak by se asi nepoznala, protože by ji někdo asi dost zmlátil. A nedivil bych se, protože ona někdy říká velmi nesvéprávné věci,“ sdělil hned po rozpoutání mediálního pekla Harapes, který nyní ale nemá čas se věnovat laciným útokům, podle jeho slov labilní Fialové.
„Když něco takového řekne blázen, tak to na mě nemůže platit. Nyní mám lepší věci na starosti a to je příprava tanečníků na první ročník Masquerade 2012 v Obecním domě. Myslím si, že každý z účastníků plesu se rád podívá, jak tančili na dvoře francouzském,“ dodal Harapes.


Masquerade, bal masqué, je společenská událost na kterou návštěvníci nosí honosné šaty a masky skrývající obličej. A tématem prvního ročníku Masquerade je Ludvík XIV, nejdéle vládnoucí monarcha v evropské historii. Louis le Grand, Král Slunce, s oblibou pořádal na svém dvoře veselí všeho druhu, miloval honosnost a jeho éru definují právě velkolepost, rozmařilost a bujaré veselí, jejichž jedinečností se inspiruje Masquerade.


Moderátorem prvního ročníku tradice, kterou chceme v Česku zavést, se stal jeden z nejvtipnějších a nejpohotovějších tuzemských moderátorů Libor Bouček, který dodá svým distingovaným chováním celému večeru punc vznešenosti.

Více informací na: www.masquerade2012.cz

Foto: Masquerade 2012


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353