Michaela Maurerová porodila dceru Emmu

Herečka Michaela Maurerová se stala trojnásobnou maminkou. Teprve před pár dny si pořídila kočárek a dnes už je miminko na světě. Děvčátko se jmenuje Emma a přišlo na svět včera v Hořovické porodnici. Maminka si vybrala kočárek, který zrzkám jako je Míša moc sluší.

Misa Maurerova s Emmou (2)

Děkujeme za nejkrásnější vánoční dárek pro celou rodinu,“ sdělila šťastná maminka. Termín porodu měla Míša kolem štědrého dne. Jméno Emma dostala holčička nejen proto, že se herečce líbí už od dětství, ale také proto, že nese její monogram MM. V Hořovické porodnici přišla na svět přirozenou cestou i dnes již téměř desetiletá dvojčátka Madlenka a Pepa. Herečka si moc přála znovu zažít přirozený porod a i když to od začátku těhotenství vypadalo, že bude muset rodit císařským řezem, nakonec se stal zázrak a Emma si vybrala přirozený příchod na svět.

Misa Maurerova s Emmou (3)

Celý porod jsme zvládly za čtyři hodiny. V Hořovicích se narodila i dvojčata a vzhledem k tomu, že zde mám ty nejlepší zkušenosti a taky spřízněnou duši a skvělou doktorku Věru Pavlů, která pomáhala na svět i mým dvojčatům, tak volba porodnice byla jasná. Obrovské poděkování patří celému týmu Hořovické porodnice a také panu doktoru Vicenovi, který se o mě v průběhu mého (ne úplně jednoduchého) těhotenství staral v Praze,“ říká Míša. „Do budoucna už chci rodit jen s doktorkou Pavlů,“ usmívá se štastná maminka.

DSC_9123

Naposledy jsme ji přistihli spolu s dvojčaty, jak si vybírají kočárek a i když nám svého pana Colomba, s kterým žije na hromádce již tři roky stále úspěšně tají, tak na fotkách s dětmi je vidět, že je skutečně šťastná. Společně bydlí ve městě, ale často tráví volno v přírodě, a tak potřebují i sportovní kočárek. Míša a stejně tak její partner mají rádi jednoduchost a kvalitu. V Pražské prodejně v Michli v obchodě Trendy Baby jim byl jednoznačně doporučen kočárek Egg, který těmito vlastnostmi vyniká. Míša si vybrala praktickou černou barvu s detailem v barvě espresso, která jí dokonale ladí k její přirozené barvě vlasů. Unikátní technologie se systémem kol s »tru-ride« technologií umožňuje komfortní jízdu. V kombinaci s celkovým odpružením a velkými nafukovacími koly, zvládne jakýkoliv terén. Úplně naplno se vrhnout do pravidelné práce Míša zatím neplánuje, ale jakožto moderátorka si občas pracovat ráda »odskočí«. „Kočárek Egg mi doporučila i kamarádka, která mě zná a ví, že mám ráda minimalismus. Líbí se mi design a název značky vystihuje i můj příběh s Emmou: od vajíčka k vajíčku. Obávala jsem se černé barvy hlavně kvůli slunci, ale Egg je vyroben ze speciální látky, která odpuzuje sluneční paprsky. Dvojčata už se moc těší na procházky a můj syn Pepíno už dokonce zvládne díky snadné manipulaci kočárek sám složit a rozložit,“ doplňuje herečka.

DSC_9025

Unikátní systém kol s »tru-ride« technologií umožňuje velmi komfortní jízdu srovnatelnou s nafukovacími koly, ale v tomto případě nemůžete nikdy dostat defekt. Elegantní koženková rukojeť kočárku Egg je nastavitelná do čtyř různých výškových pozic. Zaoblený kryt ve tvaru vejce má tichý a plynulý pohyb do tří poloh. Opěrku zad je možné upravit až do pěti různých posazení a otočnou sedací část lze sklopit do tří pozic. Potah je vyroben z luxusního integrovaného materiálu, který ochrání miminko před slunečními paprsky. Prostorný úložný koš pojme všechny nezbytné věci a navíc je možné si dokoupit speciální nákupní tašku, která uchová potraviny v chladu. Podnožka ve spodní části zahrnuje diskrétně umístěnou síťku proti hmyzu. Jednoduché skládání s popruhem na rameno usnadní každodenní používání a transport. Kočárek je s použitím adaptérů kompatibilní s jakoukoliv autosedačkou. Prostřednictvím setu adaptérů ve tvaru »S« můžete z kočárku Egg jednoduše vytvořit sourozenecký kočárek. S jedinečným kočárkem Egg zažijete pohodlnou jízdu na všech nerovnostech. Společnost Baby Holding je výhradním distributorem kočárku Egg v Čechách a na Slovensku a kromě dalších značek kočárků nabízí i nespočet dalšího vybavení pro děti. „Věříme, že produkty, které s dětmi každý den používáte, by měly být kombinací skvělého designu, pokrokových funkcí, odvážných řešení, ale zejména vysoké kvality, funkčnosti a jednoduchosti používání. Nabízíme výrobky, které jsou unikátní, moderní a podtrhují charakter,“ říká Michal Košař.

DSC_8967

Foto: www.babyholding.cz