Daniel Landa alias Žito má novou píseň Šmouha

Daniela Landu alias Žito čeká již tento týden životní zápas v thajském boxu. Ve čtvrtek 12. června v rámci mimořádného galavečera thajboxu Gibu Fight Night v pražské Tipsport Areně zabojuje o splnění další kejkle. Jeho soupeřem v ringu bude »finský řezník« Riku Immonen, nositel titulů amatérského mistra Evropy z roku 1998 a profesionálního mistra světa WMC z roku 1999. A ještě než k zápasu dojde, zveřejnil novou píseň Šmouha.


Landa se thajboxu, jednomu z nejtvrdších bojových sportů, rekreačně věnuje deset let a na náročný zápas naplno trénuje déle než šest měsíců pod vedením zkušených trenérů pražského týmu Hanuman. V posledních týdnech intenzita přípravy graduje, což výmluvně dokládají fotografie a videa, průběžně zveřejňovaná na Landově facebookovém profilu.


V době vrcholících příprav na Gibu Fight Night do českých rádií vstoupila zbrusu nová Landova autorská skladba Šmouha. „Vstávej a jdi dál, máš na to ty jsi král, černý mraky přejdou, tak ne abys to vzdal…,“ motivuje Dan své příznivce. Šmouha bude součástí připravovaného novinkového alba. Před časem byla zveřejněna »píseň bojovníků« Uruz, kterou provází pozoruhodný videoklip natočený během tréninkového pobytu v Thajsku.
Na podzim Daniela Landu čeká návrat na koncertní pódia. Velkolepé Žito Tour 2014 se svolávacími koncerty v Ostravě, Pardubicích, Brně a Praze startuje 23. listopadu v Ostravě.


Termíny koncertů:
23. 11. – Ostrava, ČEZ Aréna
25. 11. – Pardubice, ČEZ Aréna
27. 11. – Brno, BBV pavilon P
29. 11. – Praha, TipSport Arena

Foto: Gibu Fight Night


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353