Dámy, pozor! Muž roku Jan Hájek je volný a hledá novou lásku!

Držitel titulu Muž roku 2010 Jan Hájek se rozhodl skoncovat se samotou, která ho sužuje od nedávného rozchodu s přítelkyní. Jejich vztah skončil po dvouletém vztahu. Honza sice tvrdil, že chce být sám a věnovat se pouze práci, ale blížící se svátek zamilovaných Valentýn ho donutil zásadně přehodnotit situaci.


Hájek se rozhodl neponechat nic náhodě a předtím, než potká svou slečnu Osudovou, chce na sobě pořádně zapracovat. „Pro svou budoucí partnerku chci samozřejmě vypadat co nejlépe. Proto hodně cvičím a chodím na samoopalovací nástřiky Vita Liberata. Když jsem zjistil, že je samoopalovací nástřik aktuálně v nabídce iPilotu, který vám v rámci leteckých simulací umožní vypravit se například do Karibiku a dalších exotických destinací, nemohl jsem jakožto hravý chlap odolat a spojil příjemné s užitečným,“ směje se Hájek.


Kombinace létání na simulátoru Airbusu A320 a opalování se mu zalíbila natolik, že nevynechá ani ve svátek zamilovaných. „Jelikož nemám na Valentýna program, strávím dopoledne létáním a opalováním v iPilotu. A budu doufat, že tam potkám nějakou sympatickou slečnu, která mi zpříjemní nejen 14. únor,“ přeje si sympatický mladík.


Takže dámy, pokud chcete tohoto sexy muže ulovit pro sebe, rezervujte si svůj valentýnský program včas! Pouze 14. února vedle něj můžete usednout do kokpitu leteckého simulátoru za speciální cenu 1.499 korun včetně samoopalovacího nástřiku.

Foto: Vita Liberata


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353