Poslechněte si nový singl Martina Haricha

V pořadí druhý singl s názvem Kým sa máme z připravovaného alba MAPY Martina Haricha v sobě nese RnB »feeling« a letní pohodu. Atmosféru songu podtrhují vokály slovenské zpěvačky Tiny a odvážné aranžmá hudebníka a producenta Lukáše Chromka.

Martin Harich

Martin Harich nasazuje už druhou letní novinku a postupně představuje posluchačům songy z připravovaného alba Mapy, které vyjde začátkem září. Nový singl Kým sa máme vás zvedne ze židle a roztančí. „Skladbu jsem napsal už před šesti lety a byla původně v pomalejším tempu. Nebyl jsem si ze začátku jistý, jestli ji vůbec na album zařadit. Když jsme ale s Lukášem vytvořili tuto její rytmickou podobu, vdechli jsme jí úplně nový život,“ popisuje vznik songu Martin Harich.

Celkový dojem ze skladby podtrhuje i její odvážné hudební aranžmá, ke kterému přispěly bicí Romana Víchy (kapela Ewy Farné) a basa Jakuba Vejnara (kapela Anety Langerové). Kým sa máme vyjde s již uvedeným singlem Marilyn Monroe na albu Mapy, které bude v pořadí čtvrtým studiovým albem autora. Album představí Martin svým posluchačům i v koncertní podobě na připravovaném podzimním turné.

Podívejte se na lyric video k novému songu zde:

 

Facebook: facebook.com/MartinHarich

Foto: www.martinharich.sk