Bob Klepl krávu dojí a Petr Čtvrtníček se s ní pusinkuje!

Na Boba Klepla čeká v seriálu TV Prima Přístav opět jeden záludný úkol. Bude muset podojit krávu. A tento úkol nezůstane bez následků – kráva ho ohodí lejnem. To Petr Čtvrtníček s ní natáčel mnohem zajímavější obraz – scénu líbací.

foto Kaira 2
Krávu, vlastně krávy dvě, dostal na hlídání Radim Pátek, kterého hraje Petr Čtvrtníček. Ale jeho doménou je elektrika všeho druhu, krávy rozhodně ne. Proto zoufale bučící zvíře, které potřebuje podojit, přivede před hospodu Přístav, kde shání pomoc. A kde se zrovna naštěstí objeví zubař Jonáš, jehož hraje Bob Klepl.
„Krávu jsem nikdy nedojil, dneska jsem to dělal poprvé. Nechal jsem si od odborníků poradit, jak na dojení správně jít. Když jsme obraz zkoušeli, kráva na mě v jednu chvíli hodila bobek. No, bobek… spíš pořádnou kaši. Kráva se jmenovala Ája a byla milá, nebál jsem se jí. Ale koní se bojím. Byla to docela bizarní scéna, ale ještě bizarnější byla ta, když jsem hrál v převleku Batmana,“ říká Bob. Stejně bizarní byla paruka, kterou měl Bob Klepl přitom na hlavě. „Moje seriálová partnerka Arleta se rozhodla, že budeme společně hubnout. Ale Jonášovi se do toho nechce, tak vymyslel pomstu, že bude chodit po Přístavu s parukou a dělat všude ostudu. A paruku sundá, až když ona dá pokoj s dietou,“ vysvětlil Bob důvod své podivné pokrývky hlavy.

foto Kaira
Kráva Ája se ukázala být velmi trpělivou herečkou a strpěla i to, když si s ní každý z herců dělal »selfíčko«. Čekala ji ještě jedna zásadní scéna, a to líbací, tentokrát s Petrem Čtvrtníčkem. „Krávu jsem už kdysi dojil, dokonce i kozu, ale to už je dávno. Teď už takový věci nedělám a dneska jsem na to měl Klepla. Tu pusu jsme s krávou trénovali a už to pěkně umíme. Ale nebude to pusa po francouzsku, jenom taková malá štípaná pusinka,“ vtipkoval Petr Čtvrtníček. „Která scéna byla zatím nejvíc bizarní? Nevím, nepamatuju si to a jsem šťastnej. Já se pak nechám překvapit u obrazovky,“ vysvětlil Petr.

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd