Kraus řádil v nočním podniku s tanečnicí od tyče!

Možná si říkáte, co je to za potvůrku, která nastoupila na stáž do zubařské ordinace a plete hlavu Davidu Grábnerovi (Martin Kraus). Nebezpečně krásnou stážistku Hanku hraje v seriálu Svatby v Benátkách Natálie Holíková.

SvB 16
Natálie se narodila v Ostravě, ale momentálně žije v Hradci Králové, kde hraje v Klicperově divadle. Vysvětluje, že stážistka Hanka není záporná postava, jen má některé negativní rysy. „Asi každý vám řekne, že se mu záporné postavy hrají lépe, protože bývají často zajímavější, lépe se uchopí. Na Hance se mi líbí, že si umí jít za svým, mám ráda takové lidi a Hanka je mi v tom trochu podobná. Obdivuju její cílevědomost, protože ta mi trochu chybí. Neznamená to ale, že by Hanka šla přes mrtvoly, jen používá ženské zbraně,“ říká Natálie Holíková.

SvB 13
Přítomnost stážistky s hlubokýma očima a tajuplným úsměvem vyvolává žárlivost v Davidově těhotné manželce Lence (Lenka Zahradnická). „Já jsem narozená ve znamení Berana a jsem taky žárlivá, ale umím své pocity ukočírovat. Zatímco v seriálu hraje mého bývalého partnera Ali Amiri, který v ordinaci předvede žárlivou scénu, já mám ve skutečnosti partnera velmi klidného. Myslím ale, že trocha žárlivosti neškodí, může vztah hezky okořenit, ale všeho moc škodí,“ směje se Natálie.

SvB 4
Herečku čekala v rámci natáčení také jedna ne úplně jednoduchá scéna – tanec u tyče v nočním podniku. „Ráda tančím, ale pravda – ne u tyče. Naštěstí jsem dostala volnou ruku, tak jsem se mohla vlnit, jak jsem chtěla a nemusela jsem se pokoušet o nějaký pole dancing, který neumím. Kostymérky mi vyšly vstříc i v tom, co budu mít na sobě, mohla jsem si vybrat kostým, v němž nebudu tak moc odhalená a budu se v něm cítit dobře. Což jsem uvítala. Režisér pak tuto scénu i scény s Martinem Krausem, v nichž se líbáme, natočil rychle a zbytečně je neprotahoval,“ říká herečka.

SvB 17

Foto: TV Prima