Aneta Vignerová: Snažím se nějak vypadat i doma. Udělám si zdravíčka a učešu se

Na červenou pohovku do televizní Show Jana Krause usedne jako host modelka a vítězka soutěže Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, která se pustí s Janem Krausem do diskuze o současných trendech chození na modelingových molech i o tom, jak zorganizovat dechberoucí přehlídku.

„Trh se mění i v tom, že dnes už nemusí být modelky až úplně anorektické,“ myslí si Aneta a dodává, že ve většině případů jde o holky, které se úplně normálně stravují, ale mají přirozeně parametry být modelkou a nemusí se nijak trápit. K poruchám příjmu potravy podle ní dochází u dívek, které se chtějí stát modelkami za každou cenu, ale vlastně k tomu nemají fyzické předpoklady.

Dále moderátora velice zaujme skutečnost, kterou prý Aneta zažila na vlastní kůži, a sice že během dlouhého letu se v člověku nashromáždí voda, a tím pádem přibere. „Během letu opravdu nějak pracuje ta lymfa, takže si někteří lidé i navlékají takové stahovací punčochy,“ připomíná kráska a partnerka scenáristy Petra Kolečka, kterému se podle svých slov chce líbit i doma. „Snažím se nějak vypadat i doma. I kvůli sobě,“ zdůrazňuje. „Udělám si zdravíčka, učešu se,“ dodává, zároveň ale se smíchem přitakává teorii svého hostitele, že nejlíp vypadá žena, když odchází z domova. „To je pravda, to mi Petr taky občas říká, když někam odcházím.“ Nakonec to však výmluvně zhodnotí za všechny ženy: „Myslím, že to je proto, že ta žena chce reprezentovat svého muže, takže když odchází, upraví se.“

 

Foto: TV Prima