Podívejte se na nový klip zpěváka Nika

S vydáním nového klipu si sice dal načas, stálo za to si ale počkat. Fanoušci zpěváka Nika Jalauzidise budou spokojení. Klip k písní Night & Day, který natočil na zámku v Jablonné, stojí za to.

_DSC9075_Fotor

Niko Jalauzdis v posledních měsících sice vydával jeden singl za druhým, k žádnému z nich ale nenatočil videoklip. Jak sám říká, nechtěl se unáhlit a čekal na tu pravou píseň. „Nechtěl jsem dělat klip bez nápadu a čekal jsem na ten správný text. K tomuhle mě napadl klip hned, takže jsem věděl že už je ten správný čas vydat další,“ svěřil se Niko, který v posledních letech víc tvořil pro jiné umělce, v posledním roce se ale rozhodl zaměřit na vlastní kariéru. A ze svého nového hudebního počinu je nadšený.

_DSC9786_Fotor

Klip se mi moc líbí, jsem rád, že se vydařil ještě mnohem líp, než jsem si představoval, celý tým udělal super práci. Takže velké nadšení a těším se, jak se bude líbit,“ říká Niko.

Ten se s celým svým týmem, který byl kromě něj složený s kameramana Martina Janeše, osvětlovače Michaela Juráska a tanečnice Báry Smíškové, na jeden den zavřel na zámku v Jablonné, kde museli chodit doslova po špičkách. „Museli jsme hodně dávat pozor, abychom tam do něčeho omylem nevrazili, ale o to větší to byl zážitek a adrenalin. Ten zámek je nádherný,“ prozradil zpěvák, který v písni Night & Day zpívá o ztracené lásce a naivním optimismu kluka, který by rád vrátil čas, ačkoliv vnitřně ví, že je již pozdě.

_DSC9781_Fotor

Klip ten příběh krásně vykresluje. Symbolicky i náladou,“ myslí si Niko, který má pro své fanoušky dobrou zprávu. Na další videa rozhodně nebudou muset čekat tak dlouho.

Teď už těch klipů plánuji víc a častěji. Hned po tomhle připravuju s kamarádkou z Peru klip k mojí už vydaný písni In Denial, pak mám připravený singl s videem z Los Angeles, kde jsem nedávno nějakou dobu byl a před létem chci vydat EP – pár písniček, které bych po produkční stránce chtěl udělat živější a veselejší. Prostě aby z nich bylo cítit léto. Písničky už mám skoro hotové, brzo se na ně vrhnu ve studiu a těším se,“ uzavřel Niko, který rozhodně nezahálí.

_DSC9271_Fotor

Na klip se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=WKxS2kikeKc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR29_tftvM1S6oG0AN3yB6j5x-n3dBdLEnzDnPDrxobHhZS88rqoe6JDV1s

Foto: Eliška Hauserová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353