Kamila Nývltová bude soupeřit s Lucií Bílou!

Zpěvačka Kamila Nývltová nafotila doslova za letu nové propagační fotografie. Zpěvačka je totiž na roztrhání. Za sebou má úspěšnou premiéru kabaretu Lidoskop, natočila nový videoklip k vlastní písni Něco jsi slíbil, který představí fanouškům už za pár dní, účinkuje v muzikálech Kat Mydlář a Quasimodo a právě získala titulní roli Aidy v připravovaném muzikálu Hudebního divadla Karlín.


„Na Aidu se neskutečně těším, hlavně na spolupráci celého týmu, na nové lidi, nové zázemí a hlavně na to, že budu moci stát na jevišti vedle Lucie Bílé, která podle mě patří mezi naše top zpěvačky. Bude to pro mě čest,“ těší se na nové zkušenosti Kamila Nývltová.


Zpěvačka přiznává, že konkurz do muzikálu Aida byl pro ni jedním z nejtěžších. „Musela jsem projít všemi koly včetně tanečních. To pro mě nebylo vůbec jednoduché. V muzikálech, ve kterých jsem dosud účinkovala, zpěváci tančili minimálně, všechno oddřeli profesionální tanečníci, teď jsem musela dokázat, že nejsem úplné poleno a že se také umím hýbat. Přihlásilo se více než čtyři stovky lidí, nevěřila jsem, že uspěji, ale stalo se a mám z toho opravdu obrovskou radost,“ svěřila se Kamila s tím, že Aida je pro ni skutečná výzva.


„Nebude to jednoduchá role, má velice těžké party, budu zpívat vždy naživo s živým orchestrem, to pro mě bude v muzikálu novinka. Orchestr povede Martin Kumžák, na něj se těším, už jsem s ním spolupracovala v soutěži X-factor. Muzikál Aida pro mě je srdeční záležitost, nejedná se úplně o klasický muzikál, ale celým muzikálem se nese nádherná černošská muzika, která je mému srdci hodně blízká,“ uzavírá Kamila Nývltová, která si na léto už raději ani neplánuje dovolenou. Většinu léta totiž stráví zavřená ve zkušebně v karlínském divadle, kde bude potit krev. Ale nelituje, těší se.


„Jsem fakt moc šťastná, protože konkurence byla opravdu veliká a čekání na výsledky bylo snad nejdelší na světe! Ale dopadlo to a já se moc těším až od října budu stát na prknech Hudebního divadla Karlín a zahraju si Aidu!“

Foto: Zdeněk Mayer


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353