Kamil Střihavka vyráží na akustické turné

Zpěvák Kamil Střihavka se svou kapelou Leaders! chystá v roce 2014 akustické turné s názvem Kamil Střihavka Akustické turné 2014. Turné představuje prioritně 12 exkluzivních vystoupení v měsících od února do dubna, pro velký zájem však bylo rozšířeno o další koncertní místa. Kamila Střihavku bude na těchto koncertech doprovázet stávající doprovodná kapela Leaders!, pro tuto příležitost rozšířena o další nástroje a hudebníky. Jarní akustické turné provází nový videoklip k písni Ztracenej.


V programu zazní nejen úpravy Kamilových hitů, jako Země vzdálená, Kovboj z Teplic, Když se snáší déšť, Woo-Doo!, Holka čapni draka, Černá růže atd., ale i písně nikdy živě neinterpretované a vybrané ze všech alb jeho bohaté hudební kariéry. Nebudou chybět ani coververze zpěvákem obdivovaných legendárních světových skladeb. Tento Kamilův nový hudební projekt je jakýmsi protipóĺem jeho standartních rockových produkcí, zejména svou nízkou zvukovou hladinou a komorností. Záměrem je zahrát pro sedící publikum a vystoupení situovat do vhodných prostor, jako jsou divadla a menší koncertní sály, ale i netradiční nebo atypická prostředí, jako jsou synagogy, zámecké parky, nádvoří či menší amfiteátry.
Koncerty v rámci akustického turné by měly být především příjemným setkáním a zastavením se v této uspěchané době a profesionální hudební show, ve které se Kamil svým fanouškům představí v jiné, především komorní podobě, jako vyzrálý umělec v polohách, ve kterých jej ne všichni znají…

Leaders! akusticky 2014 jsou:
Lukáš Pavlík (bicí nástroje), Martin Ivan (kontrabas), Petr Henych (akustické kytary), Štěpán Eliáš (klávesy, Fender piano), Markéta Podhajská (perkuse), Ondřej Klímek (saxofony, flétny aj.), David Babka (steel kytara)

Kamil Střihavka je rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, nebo český rockový Ježíš, chcete-li. Majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu v muzikálových rolích, které ztvárňuje již 20 let (Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Robin Hood, Pomáda a další…) a frontman rockových kapel (Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, Leaders!, Supergroup).

KAMIL STŘIHAVKA – AKUSTICKÉ TURNÉ 2014
7. 2. – Kutná Hora – Tylovo divadlo
11. 2. – Nový Bor – Městské divadlo
12. 2. – Stochov u Kladna – Dům kultury
19. 2. – Teplice – Krušnohorské divadlo
13. 3. – Český Krumlov – Městské divadlo
14. 3. – Kraslice – Kulturní dům
22. 3. – Trhové Sviny – Městské kulturní středisko
25. 3. – Zlín – Kongresové centrum
26. 3. – Ostrava Zábřeh – KD Akord
22. 4. – Hradec Králové – Sál Filharmonie
28. 4. – Praha – Hybernia
29. 4. – Plzeň – Synagoga
21. 5. – Kladno – Zahrada zámku

Aktuální seznam všech koncertů naleznete na: www.strihavka.cz

Foto: www.strihavka.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353