Jak se vám líbí nový klip skupiny UDG?

Kapela UDG vypustila svůj nový videoklip, který zachycuje strhující koncertní atmosféru. Videoklip je k písni Šeptáš z jejich páté řadové desky Emotikon, jež vyšla v loňském roce.

UDG_koncert

Klip k songu Šeptáš navazuje na velmi úspěšný videoklip Atomy, který nasbíral přes jeden a půl milionu zhlédnutí na YouTube. „Klip jsme vlastně ani neplánovali. Chtěli jsme jen natočit takové bonusové koncertní video z vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru a v Doma v Ústí nad Labem. Záběry se ale natolik povedly, že jsme se rozhodli poslat do světa oficiální video,“ vysvětluje genezi klipu zpěvák Petr Vrzák.

Skupina UDG jsou již řadu let pevnou součástí české hudební scény. I tento rok je čeká velmi nabité festivalové léto. Vystoupí na Sázava festu, Benátské noci a spoustě dalších letních akcích. „Jsme koncertní kapela. Užíváme si každý koncert a bavíme se různýma ptákovinama. Teď jsme s sebou začali vozit takové malé pódium, kde máme připravené druhé bubny. Je to sranda a nepřicházíme o přímý kontakt s lidmi, který milujeme v klubech,“ popisuje koncertní show kytarista Volt.

UDG_live

UDG nechtějí stagnovat a vymýšlí i další novinky. Na podzimním turné, jejíž zastávky brzy odtajní, přizvali kamarády z O5aRadeček a písničkáře Pokáče. Na zimu pak plánují speciální projekt. „Zatím je to tajné. Prozradíme jen to, že vypnem bustr a pojedem na hory,“ dodává basista Pavel.

 

Podívejte se na klip zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=NbeW4oEv3YI&feature=youtu.be

UDG_leto_2017

Foto: Archiv UDG

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353