Gipsy.cz budou natáčet klip s Milanem Šteindlerem

Kapela Gipsy.cz vydala na konci minulého týdne novinkové album Desperado. Titulní písnička již úspěšně rotuje v playlistech několika rádií (aktuálně č. 12 v oficiální hitparádě RADIO.cz 50 IFPI ČR), nyní se dočká i vizuálního ztvárnění. Videoklip Desperado natočí podle vlastního scénáře režisér Milan Šteindler ve dnech 8. a 9. května 2011 ve stylovém Western parku Boskovice.


Frontman Gipsy.cz Radek Banga, jako podporovatel motivačního projektu pro mladé lidi »Dream Catcher – Chyť svůj sen«, nabídl možnost zahrát si v jejich novém videoklipu i účastníkům soutěže Dream Catcher – Tutofka: viz http://www.dreamcatcher.cz/news/zahraj-si-v-klipu-gipsy-cz/. V klipu se ovšem objeví třeba také Martin Klásek, šéf uměleckého souboru Divadla Spejbla a Hurvínka. „Zahraje si texaského kovboje, on na to má obličej a skvělý výraz, už se na to moc těším!“ prozrazuje k hereckému obsazení Radek Banga.
Těsně před zahájením natáčení se Gipsy.cz přesunou z Berlína, kde 6. května 2011 vystoupí v klubu Aufbau Haus. Domácí publikum se pak může těšit na nový koncertní program zatím především v rámci festivalů Mezi ploty, United Islands, České hrady.cz a Moravské hrady.cz.

Foto: Supraphon.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353