Ústecký Majáles přichází s nabitým line-upem a vychytaným programem

Jaro se pomalu blíží a slavnosti všeho studentstva na sebe nenechají dlouho čekat. V Ústí nad Labem už jsou přípravy v plném proudu, aby se vám 7. ročník Ústeckého Majálesu předvedl zase v o něco větší parádě. Pokud se rádi bavíte, plány na pátek 25. dubna už máte jasné.


Za snovou předprodejní cenu – 100 korun pro studenty, 180 korun pro všechny ostatní, Vás čeká den plný zážitků. Brány letního kina se otevřou časně po době oběda, aby vám přinesly hudební nářez v podobě všech žánrů, které vás napadnou. Rock, punk, hiphop, raggae, alternativna, rock’n’roll ani popík, nic není Ústeckému Majálesu cizí. Na Majálesu vystoupí jména jako Tata bojs, Wohnout, PSH Doctor Victor, En.Dru, Imodium, Zrní, Voxel, z řad studentů pak třeba Jekyll a Avisto, Faces are Fiction či kapela The Spankers, jejíž zpěvačka je studentkou ústecké univerzity. Další vystupující budou představováni průběžně, zaručujeme ale, že se máte na co těšit. Samozřejmostí je i různorodý program nehudební. Městem jako už tradičně projde majálesový průvod, jehož účastníci v převlecích budou mít vstup zdarma. Dalším lákadlem jsou rovněž workshopy, nejrůznější adrenalinové atrakce, diskotéka na in-linech nebo game zóna. Downhillový závod ÚL-LET nahradí exhibice BMX.
V loňském roce sklidil Ústecký Majáles velmi pozitivní ohlas návštěvníků. I letos se organizátoři snaží tuto jednodenní akci posunout o krok dále: ,,Každej rok se snažíme akci postavit tak, aby byla lepší, než ta předchozí. Myslím, že letos překvapí nejenom vkusný multižánrový line-up ale také pečlivě připravený, bohatý doprovodný program,“ řekl na konto letošního Majálesu Michal Nejedlý, team leader Studentské unie. Další novinkou jsou warm-up parties, které stejně jako afterparty proběhnou hned na několika místech v centru Ústí nad Labem.
Ústecký Majáles proběhne v pátek 25. dubna v Letním kině v centru Ústí nad Labem. Vstupenky možno zakoupit v předprodeji v sítích Ticketstream, Ticketportal, v ubytovací kanceláři na kolejích UJEP i na dalších místech, o kterých budete průběžně informováni, případně až na místě za cenu 150 korun pro studenty, 240 korun pro ostatní. Informace o akci jsou neustále aktualizovány na Facebooku (Ústecký Majáles), vše potřebné se dozvíte také na stránkách www.usteckymajales.cz.

Foto: www.usteckymajales.cz