Křížovkáři pozor! Právě vyšel nový časopis Sedmička Křížovky!

Těsně před prázdninami a sezonou lenošení u vody a na chalupě přichází Empresa Media s novým neperiodickým titulem pro volné chvíle, se sešitem zábavného luštění Sedmička Křížovky.


První číslo přináší luštitelům 27 křížovek a sudoku o ceny v celkové hodnotě 230 000 korun. Redakce myslí také na děti, součástí sešitu je příloha hádanek pro chytré hlavičky. A jak je u magazínu Sedmička zvykem, nechybí ani články ze života českých i zahraničních celebrit či titulní rozhovor s Hanou Zagorovou.
„Rozhodli jsme se našim čtenářům nabídnout kromě oblíbeného časopisu Sedmička také speciální vydání pod její hlavičkou, a to jsou nyní právě křížovky. V průběhu léta budeme pokračovat dalšími tematickými vydáními. Křížovky však rozhodně nevycházejí naposledy,“ řekl Miroslav Graclík, šéfredaktor časopisu Sedmička.
Sedmička Křížovky vychází v pátek 6. června a stojí 15 Kč.

Vydavatelství EMPRESA MEDIA vlastní TV Barrandov a produkční společnosti Real TV. Portfolio vydavatelství zahrnuje časopis Týden, společenský týdeník Sedmička, časopis Instinkt, dále tituly pro mládež Popcorn a Top Dívky, odborný časopis MarketingSalesMedia a elektronický deník Týden.cz.

Foto: Sedmička Křížovky