Chcete jít na super koncert slovenských div do pražské Lucerny? Dáme vám lístky!

To tady ještě nebylo! Slavnostní galakoncert Slovenské divy v Praze se bude konat v pondělí 1. února 2016 ve velkém sále pražské Lucerny. Na pódiu Mekky pražských hudebních sálů se sejdou pouze slovenské zpěvačky a herečky napříč hudebními žánry a to v takovém složení, v jakém se dle vlastních slov interpretek nepotkaly ani Slovensku. A vy můžete být u toho, pokud se zapojíte do naší soutěže

všichni účinkující - IMG_8474A
Na koho se můžete těšit? V pražské Lucerně 1. února mimo jiné vystoupí Marcela Laiferová, Sisa Sklovská, Yvetta Blanarovičová, Katarína Hasprová, Eva Máziková, Helena Blehárová, Twiins, Nela Pocisková, Zuzana Mauréry, Lucia Šoralová, Andrea Zimányiová a další. „Má to pro ně být vlastně takový megaslovenský Silvestr v Praze a příležitost zazářit společně před českým publikem. Některé ze slovenských zpěvaček si v Lucerně zazpívají po deseti, dvaceti, třiceti i čtyřiceti let dlouhé pauze a některé z nich zde budou mít možnost si zazpívat vůbec poprvé, což výrazně zvyšuje atraktivitu projektu,“ říká producent ojedinělého koncertu Martin France.
Pokud byste chtěli lístky na tento unikátní koncert, napište nám do 10. prosince 2015 na e-mail: redakce@topvip.cz kterou slovenskou zpěvačku máte nejraději a proč. Pět nejzajímavějších odpovědí, které vybere redakce, dostane po dvou vstupenkách na galakoncert Slovenské divy v Praze, který se bude konat v pondělí 1. února 2016 ve velkém sále pražské Lucerny. Vstupenky zašleme doporučeně poštou.

všichni účinkující - _280515201_n

Protipólem slovenských zpěvaček budou jejich hosté v podání slovenského operní tria La Gioia, které si zazpívá se Sisou Sklovskou. „Rádi bychom také překvapili návštěvníky tohoto koncertu, takže: »možná přijde i…«,“ mnohoznačně naznačuje s úsměvem producent Martin France. Přijede snad Marika Gombitová, která už málem dva roky slibuje svým fanouškům comeback a nové album a zatím natočila pouze jednu písničku a párkrát vystoupila na playback v televizních pořadech…?
Všechny interpretky doprovodí Rozhlasový Big Band Gustava Broma včele s Vladimírem Valovičem.

Snímek 008

Vstupenky je možné zakoupit od 490 – 1290 Kč v sítích Ticketpro – www.ticketpro.cz

„Navíc jsme se rozhodli ve spolupráci se společností Avon Cosmetics s.r.o. věnovat sto korun z každé prodané vstupenky na konto boje proti rakovině prsu. Peníze budou použity na preventivní programy spojené s bojem s touto zákeřnou nemocí,“ dodává Martin France.

TISKOVINY - PLAKÁT - Slovenske-divy-A2-nahledA

Více infa na: www.martinproduction.eu

Vyhrajte vstupenky na galakoncert Slovenské divy v Praze

 

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět legendární slovenské hvězdy u nás. Připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky na koncert Slovenské divy v Praze.

Napište nám do 24. prosince 2015 na e-mail: redakce@topvip.cz odpověď na otázku:

 

Která slovenská zpěvačka byla v sedmdesátých letech minulého století na Slovensku nejpopulárnější?

a)  Eva Krížiková

b)    Marcela Laiferová

c)     Lucia Šoralová

Ze správných odpovědí vybere redakce pět šťastlivců, kterým zašleme doporučeně poštou dva lístky na galakoncertSlovenské divy v Praze, který se koná v pondělí 1. února 2016 v legendárním velkém sále pražské Lucerny.

Foto: www.martinproduction.eu

1920x1080px_osudy_hvezd