Blue Fest přiveze do Lucerna Music Baru špičku současné bluesové scény

Hudební fanoušky a speciálně příznivce bluesové scény potěší druhý ročník festivalu Blue Fest. V pražském Lucerna Music Baru se v úterý 20. října od 19.30 hodin představí tři špičkoví bluesoví kytaristé Coco Montoya, Rusty Wright a Bror Gunnar Jansson.

Bror_Gunnar_Jansson-foto
Praha přivítá jednoho z nejlepších levorukých kytaristů na světě. Poprvé v České republice vystoupí Rusty Wright a Bror Gunnar Jannson. Hlavní hvězdou tohoto výjimečného večera bude americký bluesman Coco Montoya. Hudebník, který začínal jako bubeník a léty nepřetržitého koncertování se stal jedním z předních kytaristů a zpěváků americké blues-rockové scény.

RustyWrightFoto
Druhým váženým hostem bude Rusty Wright s kapelou. Rusty Wright, též vynikající kytarista a zpěvák, rodák z Michiganu, si získal obrovskou přízeň publika svým hudebním srdcem, pronikavě upřímnými písněmi a nakažlivými groovy, které ho dostaly až do Mezinárodní Bluesové síně slávy jako Mistra Blues. Jeho poslední studiové album bylo čtenáři prestižního hudebního časopisu Vintage Guitar Mag nominováno na album roku.

COCO MONTOYA PROMO FOTO
Do třetice vystoupí švédský elegán Bror Gunnar Jannson. Hudba tohoto fenomenálního hudebníka se vymyká žánrům. Balancuje na pomezí folku, country, blues i alternativních postupů.

Více informací: www.livermusic.cz

Podívejte se na video Coco Montoya – Same Dog zde:

Foto: www.livermusic.cz

FB_post_Mysmas