Zázraky života: 22. díl – Sebevědomí

Vlasta si zadělala na pořádný malér. Z příjemně upovídaného vrchního v zahradní restauraci, s nímž si dala pivo, se vyklubal „Pan neodbytný“, který neváhá přijít za Vlastou až do vily. Co Vlastě navrhne a co na nečekaného návštěvníka řekne Diamant? Dana má poslední dobou smůlu na problémové pacienty. A taky na nečekaná setkání. Co udělá, když potká Mirka na nákupech s Helenou a Andrejkou? Na Davida se hrne jeden problém za druhým. Monika stále trvá na rozvodu a jemu přišla obsílka od soudu – je obžalovaný ze zanedbání péče o syna. David ale problémy »řeší« pořád stejně – v náruči nějaké ženy. V čí posteli skončí tentokrát? Dívejte se na devátý díl druhé řady seriálu Zázraky života v neděli 15. dubna ve 20 hodin na Prima family.


Vlastě péče o Diamanta, dva psy, Péťu a k tomu ještě práce na klinice nějak přerůstá přes hlavu. Rozhodne se ulehčit si alespoň část svých povinností a jednoho pejska dá na čas k novým nájemníkům do svého bytu, druhého vrátí Elišce. Přitom si ale stačí zadělat na pořádný malér. Z příjemně upovídaného vrchního Ládi, se kterým si dala pivo v zahradní restauraci, když byla na procházce s Péťou, se vyklubal „Pan neodbytný“, který neváhá přijít za ní až do vily. O co ji požádá? A co na ctitele klečícího před Vlastou na kolenou řekne Diamant?


Dana by mohla soutěžit o titul »Smolařka roku«. Poslední dobou má smůlu na problémové pacienty. Podnikatel Michalides chce pokračovatele rodu a budoucího dědice firmy za každou cenu. A když to nejde s manželkou, přivede si náhradní matku. Paní Frýbová zase trpí psychickými problémy z toho, že se jí nedaří otěhotnět. Je přesvědčená o tom, že její psychický stav zlepší jedině radostná zpráva. A co zlepší psychický stav samotné Dany? Rodinná idyla jejího muže to asi nebude. Co Dana udělá, když potká Mirka na nákupech s Helenou a Andrejkou?


David sice o práci nepřišel a z kliniky nakonec neodešel, ale doma to není žádná sláva. Pokud si myslel, že krize jeho manželství zase přejde, tak se spletl. Monika pořád trvá na rozvodu. A Davida čeká ještě jedno nepříjemné překvapení – dostal obsílku od soudu. Je obžalovaný ze zanedbání péče o malého Davídka, kterého ještě ke všemu čeká operace ucha. David problémy, které se na něj hrnou, „řeší“ pořád stejně. Před neutěšenou realitou vždycky utíká do náruče nějaké ženy. V čí posteli skončí tentokrát?


Eliška se nestačí divit. Tak Vlasta má nápadníka a táta se užírá žárlivostí. A ona sama? Nápadníky měla dva, ale po kuriózním souboji, který spolu svedli, jí – zdá se – nezbyl ani jeden. Takže přitulit se může leda tak ke psovi, protože Vlasta jí vrátila Blechu. Pak se ale nečekaně jeden z nápadníků přece jen objeví. Který to bude a co mu Eliška řekne?

Foto: TV Prima