Zagorová šokuje: Můj vztah s Harapesem nebylo manželství!

Hana Zagorová má o hodně mladšího manžela – operního pěvce Štefana Margitu. Taktéž Martina Formanová má slavného, ovšem o hodně staršího manžela – proslulého režiséra Miloše Formana. Kromě zásadního tématu: Jak se žije s muži jiné generace, si budou hosté Café Barrandov povídat s Vendulou Auš Svobodovou i o dalších společných zkušenostech.


Hana Zagorová i Martina Formanová vystudovaly obor, kterému se nevěnují, obě milují Českou republiku, ač žijí většinu času ve světě. Obě také udělaly v jistém okamžiku krok, který je mohl připravit vše, co si do té chvíle vybudovaly…


Na co se tedy můžete ve čtvrtek 19. května večer těšit v Café Barrandov? Na vztahy s věkovým rozdílem. Martina Formanová prozradí, jak se potkala s Milošem a že ho vlastně zbalila na diplomovou práci. „Rodiče nechtěli Miloše Formana,“ ohlíží se zpět Martina Formanová, které před slvných režisérem chodila s našim nestárnoucím Slavíkem Karlem Gottem.
Oba hosté i jejich hostitelka jsou rozvedené. „Harapese bych si nebrala, kdybych neusilovala o adoci. Můj vztah s Vlastimilem Harapesem nebylo manželství,“ šokuje nebývalou otevřeností Hana Zagorová s tím, že den po rozvodu si vzala Štefana Margitu. A několikanásobná Zlatá slavice se rozpovídá i o své nemoci, na kterou se jí prý všichni ptají. „Nemůžeš mít všechno na světě,“ přiznává nakonec Zagorová. A Vendula jí dává za pravdu: „Mám strach, že nebudu moci dát svému muži dítě.“ Sledujte ve čtvrtek 19. května 2010 ve 21.20 hodin na TV Barrandov.

Foto: TV Barrandov